Przewodnik sylwestrowy 2015/2016
ONS

LAST MINUTE! Gdzie najlepiej spędzić sylwestra? W tych miastach zobaczysz największe gwiazdy!

Przewodnik sylwestrowy 2015/2016
ONS

Sylwester 2015/2016 - przegląd najlepszych imprez miejskich w Polsce. Wzięliśmy pod uwagę nie tylko koncerty, które będą emitowane przez stacje telewizyjne TVN, Polsat i TVP 2, ale i mniejsze plenerowe wydarzania, na których również nie zabraknie gwiazd.

Sylwester 2015/2016 - gdzie pojawią się gwiazdy?

Zaczynamy od Krakowa, który w tym roku zaprosił do siebie wielkie gwiazdy z Agnieszką Chylińską, Edytą Górniak i Justyną Steczkowską na czele. Na rynku w Krakowie zaśpiewają również Afromental, Patrycja Markowska, Natalia Kukulska, Ania Wyszkoni czy Honorata Skarbek. Sylwester w Krakowie zobaczymy w TVN.

 

Zobacz: Justyna Steczkowska największą gwiazdą Sylwestra TVN! Kto jeszcze się pojawi? Znamy nazwiska!

 

Polsat tegorocznego Sylwestra organizuje w Katowicach. Na scenie "Sylwestrowej Mocy Przebojów" pojawią się m.in. Beata Kozidrak, Kayah, Enej, Cleo, Boney M., Wilki, Urszula, Grzegorz Hyży, Michał Wiśniewski, Kamil Bednarek czy zespół Golec Orkiestra.

 

Zobacz: Sylwester z Polsatem 2015/2016 - znamy gwiazdy! Kayah, Bajm, Cleo i wiele innych

 

TVP 2 zaprasza widzów do Wrocławia. Tam zaśpiewają m.in. Maryla Rodowicz, Ewa Farna, Sarsa, Margaret, Andrzej Piaseczny, Lady Pank, Dawid Podsiadło, Feel, Hey, Ira, Varius Manx, Kasia Stankiewicz, Rafał Brzozowski, Ewelina Lisowska, Natalia Przybysz, Natalia Szroeder, Kasia Cerekwicka, Natalia Nykiel, Krzysiek Zalewski, Kasia Popowska, chór Sound’n’Grace, Krzysztof Iwaneczko, Ana Andrzejewska, William Prestigiacomo i Tobiasz Staniszewski oraz Kate Ryan, OMD i The Stranglers.

 

Zobacz: Sarsa czy Margaret? Ewelina Lisowska czy Natalia Nykiel? Co za kreacje!

 

A co się dzieje w innych miastach? W Białymstoku gwiazdą wieczoru będzie Doda. W Rzeszowie odbędzie się Galowy Koncert Sylwestrowy w klimacie największych przebojów lat 60., 70., i 80. Gwiazdami będą m.in. Marika, Alicja Janosz, Kuba Molęda, Arek Kłusowski czy Michał Grobelny. Poprowadzą go zaś Kasia Skrzynecka oraz Marek Kaliszuk.

 

W Poznaniu zaś tegoroczna zabawa sylwestrowa na placu Wolności odbędzie się pod hasłem „Swingujący Poznań”, a jej motywem przewodnim będzie taneczny swing. Na scenie pojawią się Maria Sadowska, Kuba Badach czy Hanna Stach.

 

W Gdyni zagrają Bracia Cugowscy, do których dołączy Krzysztof Cugowski. W Zakopanem zagrają zespoły Brathanki oraz Zakopower. W Warszawie koncert sylwestrowy odbędzie się na błoniach Stadionu PGE Narodowego. Zagrają Lemon, Perfect, Grubson, The Kooks.

 

Która z propozycji podoba się Wam najbardziej?

 

Zobacz: Która polska gwiazda wybrała takie buty na koncert sylwestrowy? Chyba nie musimy podpowiadać...


Doda zagra w Sylwestra w Białymstoku

Doda z wysokim kucykiem
ONS

Margaret zagra we Wrocławiu

Margaret w białym garniturze
East News

Kayah pojawi się na Sylwestrowej Mocy Przebojów

Kayah w bordowych kozakach
ONS

 

Przeładuj

Występ 14-letniej Wiktorii poruszył jurorów "The Voice Kids"! To ona wyra show TVP?

zobacz 00:47