Eurowizja: Sławomir jednak pojedzie? Sławomir podczas sylwestra Kim jest Sławomir? Kim jest jego żona? ZDJĘCIA Kim jest Sławomir? Kim jest jego żona? ZDJĘCIA Kim jest Sławomir? Kim jest jego żona? ZDJĘCIA
Eurowizja: Sławomir jednak pojedzie?
Zgłosił się do polskich preselekcji?
1/5
Eurowizja: Sławomir jednak pojedzie?

 

Przez kilka ostatnich tygodni trwały spekulacje, czy Sławomir zgłosi swój utwór do polskich preselekcji na Eurowizję 2018. Muzyk przebywał jednak teraz na zagranicznych wakacjach, dlatego nie można było się z nim skontaktować i poprosić o komentarz. Teraz wrócił do Polski i udzielił wywiadu dla RMF FM, w którym udzielił komentarza w tej sprawie! Czy jest szansa, żebyśmy zobaczyli go na Eurowizji?

 

Zobacz: Salvador Sobral przeszedł przeszczep serca! Jaki jest stan zdrowia zwycięzcy Eurowizji 2017?

 

Dla wszystkich jego fanów mamy dobre i złe wiadomości. Zobaczcie!

 

Zobacz także: Eurowizja 2018: Ponad 50 piosenek zgłoszonych do preselekcji! Kto będzie nas reprezentował? Poznaj chętnych!

2/5
Sławomir podczas sylwestra
East News

Niestety, Sławomir w tym roku nie weźmie udziału w polskich preselekcjach na Eurowizję 2018. Ale... nie mówi nie ostatecznie. Być może przygotuje piosenkę na festiwal za jakiś czas:

 

Trzeba było bardzo szybko napisać piosenkę, a ja uważam, że pośpiech upokarza, więc spokojnie, przygotuję hita na tę okazję, a teraz będę trzymał kciuki za naszych - powiedział Sławomir w rozmowie z RMF FM.

 

Żałujecie? My bardzo! Sprawdźcie na kolejnym slajdzie, kto zaś zgłosił swój utwór do preselekcji. 

Zobacz: Dokończ tekst piosenki Sławomira! Ten QUIZ sprawdzi, czy jesteś jego prawdziwym fanem!

3/5
Kim jest Sławomir? Kim jest jego żona? ZDJĘCIA

Sławomira w tym roku nie zobaczymy na Eurowizji, a wśród chętnych są m.in. Isabell Otrębus, Ramona Rey, Agata Nizińska, Dorota Osińska, Brathanki i wielu wielu innych! 

 

Zobacz: Eurowizja 2018: Ponad 50 piosenek zgłoszonych do preselekcji! Kto będzie nas reprezentował? Poznaj chętnych!

4/5
Kim jest Sławomir? Kim jest jego żona? ZDJĘCIA

Sławomir miałby wielką szansę na wygraną - w końcu jego piosenka pokonała na YouTubie nowe single Britney Spears czy Lady Gagi!

 

Zobacz: Sławomir zarobił 2 miliony na "Miłość w Zakopanem". Ale to nie wszystko. Właśnie przebił Lady Gagę i Britney Spears!

5/5
Kim jest Sławomir? Kim jest jego żona? ZDJĘCIA
Więcej na temat Eurowizja Sławomir Zapała