Shakira i Jennifer Lopez podczas Super Bowl 2020

Shakira i Jennifer Lopez połączą siły na Super Bowl 2020. Czeka nas największe show na świecie!

Shakira i Jennifer Lopez podczas Super Bowl 2020

Dla wielu fanów to spełnienie marzeń, inni wciąż nie mogą w to uwierzyć. Shakira i Jennifer Lopez, dwie największe latynoskie gwiazdy na świecie, w końcu połączą swoje siły i wystąpią razem na Super Bowl 2020, w trakcie tzw. "Halftime Show". Co nas czeka na scenie? Jak zapowiadają artystki, będzie to "ich koncert życia". Poznajcie szczegóły!

Co to jest Super Bowl?

Zacznijmy od krótkiego wyjaśnienia - Super Bowl to najważniejsza sportowa impreza w USA. To finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim zawodowej ligi National Football League (NFL). Nieoficjalnie - święto narodowe w Stanach, które przyciąga przed ekrany nie mniej niż 100 milionów widzów. Dla gwiazd koncert w trakcie przerwy rozgrywek jest ogromnym prestiżem, ale i wyzwaniem. 

Kiedy występ Shakiry i Jennifer Lopez na Super Bowl 2020?

Super Bowl 2020 z udziałem Shakiry i Jennifer Lopez odbędzie się 2 lutego 2020 roku na Hard Rock Stadium w Miami Gardens na Florydzie. Co ciekawe, to także dzień urodzin Shakiry! Tym bardziej będzie to wyjątkowy występ dla piosenkarki. Jak obie zapowiadają, szykują wielkie show, o którym nikt nie zapomni: 

- Od kiedy zobaczyłam Dianę Ross wznoszącą się do nieba podczas halftime show, marzyłam o występie na Super Bowl. A teraz to jest jeszcze bardziej wyjątkowe, nie tylko dlatego, że to 100 rocznica powstania NFL, ale także dlatego, że wystąpię z inną Latynoską. Nie mogę doczekać się tego, by pokazać, co m, dziewczyny, potrafimy zrobić na największej scenie świata - powiedziała Jennifer Lopez.

- Czuję się tak zaszczycona, przejmując jedną z największych scen świata w towarzystwie innej artystki, reprezentujących Latynosów i Latynoski z USA i całego świata - a do tego w moje urodziny. To jest prawdziwy amerykański sen, a my damy występ życia - zapowiada Shakira.

Panie mają bardzo wysoko postawioną poprzeczkę!

Gwiazdy podczas Super Bowl: Madonna, Beyonce, Katy Perry...

W trakcie Super Bowl na scenie pojawili się najwięksi: Michael Jackson, U2, The Rolling Stones, Madonna czy Lady Gaga, którą obejrzało rekordowe 150 milionów widzów. Rok temu koncert zagrali Maroon 5, jednak występ zespołu nie przypadł do gustu widzom i internautom. Wielkie show zrobiły z kolei Madonna, Katy Perry czy Beyonce. Podczas występów w trakcie "Halftime Show" liczy się nie tylko muzyka, ale i taniec, oprawa, efekty specjalne, pirotechnika... Jennifer Lopez i Shakira muszą się naprawdę postarać, żeby przebić poprzednie koncerty. Jednak znając panie, o to możemy być spokojni!

Dla przypomnienia - kilka występów z Super Bowl z poprzednich lat!

Madonna na Super Bowl:

Lady Gaga na Super Bowl:

Katy Perry na Super Bowl:

W 2020 roku na scenie wystąpią w duecie Jennifer Lopez i Shakira!

Czekacie na występ Jennifer?

Jennifer Lopez
EastNews

A może bardziej czekacie na Shakirę?

Shakira
East News

 

Więcej na temat Jennifer Lopez Shakira
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43