YouTube
1/4
Mat. prasowe/Andres Putting

2018 rok należał do Roksany Węgiel! Nie tylko zwyciężyła pierwszą polską edycję "The Voice Kids", ale również wygrała konkurs Eurowizji Junior. Roksana Węgiel była też jedną z głównych gwiazd podczas sylwestra TVP. Dziewczynka ma zaledwie 13 lat, a już teraz ma rzeszę fanów. Ciekawe, czy ci najwierniejsi wiedzieli, że nastolatka kilka lat miała coś wspólnego z muzyką... disco polo! Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Czy Roksanie Węgiel nie przewróciło się w głowie od sukcesów?

2/4
Mat. prasowe/Andres Putting

Roksana Węgiel wygrała Eurowizję Junior 2018

 

Roksana Węgiel w pięknym stylu zwyciężyła Eurowizję Junior 2018. Pomogło jej w tym przede wszystkim głosowanie internautów z całego świata. Roksana Węgiel podbiła ich serca brawurowo wykonując utwór "Anyone I Want To Be". Teraz okazuje się, że kilka lat temu dziewczynka wzięła udział w innym projekcie, który zdecydowanie różni się od jej obecnej twórczości. O co chodzi? Zobaczcie kolejny slajd! 

 

Zobacz także: Michał Szpak z dumą o Roksanie Węgiel. Wiedzieliście, że pochodzą z tej samej miejscowości?

3/4
YouTube

Roksana Węgiel w teledysku disco polo

 

Okazuje się, że Roksana Węgiel już kilka lat temu zaliczyła przygodę z show-biznesem. W 2015 roku dziewczynka pojawiła się w teledysku grupy Rompey do piosenki "Mam obsesję". Jak trafiła do udziału w tym projekcie?

 

- Znamy się dobrze z rodziną Roksany. Kiedyś, gdy szukaliśmy postaci do teledysku, pomyśleliśmy o Roxie. Zapytaliśmy, zgodziła się. Ot, cała historia. Wiedzieliśmy, że z jej talentem zajdzie naprawdę daleko. Teraz to dopiero początek jej szczytów - powiedział wokalista zespołu Rompey w rozmowie z serwisem disco-polo.info.

 

 

4/4
YouTube

Bardzo się zmieniła? :)

Więcej na temat Roksana Węgiel