Projekt Lady finał
instagram

Uczestniczki "Projekt Lady 4" nagrały piosenkę! Zobacz teledysk. Będzie hit?

Projekt Lady finał
instagram

Finał "Projektu Lady" jest już za nami! W poniedziałek, 5 sierpnia dowiedzieliśmy się, której uczestniczce udało się przejść największą metamorfozę. O pierwsze miejsce walczyły 19-letnia Agata Mielcarz z Bratkowa, 23-letnia Liubov Miruk z Bielska-Białej i 23-letnia Dominika Wiącek z Kielc. Ale tylko jedna z dziewczyn została laureatką konkursu, mianowicie według jury najwięcej z programu wyniosła Liubov i to ona zwyciężyła! 

Teraz stacja TVN pochwaliła się piosenką, którą uczestniki nagrały w programie. Utwór doczekał się nawet swojego teledysku. Posłuchajcie! 

Piosenka z Projekt Lady 

Takiego zakończenia programu nie spodziewał się nikt. Ku zaskoczeniu wielu widzów program "Projekt Lady" wygrała Liubov Miruk z Bielska-Białej. Według mentorek to właśnie ona zrobiła największe postępy, jednak spora część osób liczyła na zwycięstwo Agaty. Po finale padło mnóstwo negatywnych komentarzy w stronę Liubov. Niektórzy sugerowali, że program był ustawiony, inni wytykali dziewczynie jej ukraińskie pochodzenie.

Zobacz także: Ile osób oglądało ostatni sezon "Projekt Lady"? Program wciąż jest hitem TVN? Wiemy! 

Emocje po finale już opadły, więc stacja TVN zdecydowała się udostępnić piosenkę wykonaną przez uczestniczki w programie. Dziewczyny zaśpiewały o straconych latach, swoich marzeniach a nawet mentorkach! Piosenka zdecydowanie wpada w ucho! ;)

To jest prawdziwy hymn 4. edycji "Projektu Lady"! Nasze uczestniczki nagrały wpadającą w ucho piosenkę. Niech będzie ona motywacją dla tych wszystkich, którzy nie wierzą w siebie lub zwyczajnie pragną się zmienić - czytamy na stronie TVN.

Internauci zachwycili się utworem wykonanym przez dziewczyny. Najwięcej pochwał zebrała Klaudia. 

Kolejny hit Projektu Lady ❤

Piękny głos Klaudiii❤️

Naprawdę super piosenka ❤❤

Mega jest😍 Klaudia ładnie śpiewa

Świetnie wam poszło dziewczyny ❤️ - pisali fani w komentarzach na Instagramie.

Posłuchajcie piosenki wykonanej przez uczestniczki. Utwór zostanie hitem lata a może wprost przeciwnie? Dajcie znać w komentarzach! 

Piosenka z "Projekt Lady 4"

Liubov wygrała program

Liubov Projekt Lady
Instagram

 

Więcej na temat piosenka Projekt Lady
Przeładuj

Izabela Janachowska niepozwoliłaby korzystać córce z aplikacji randkowych! Wedding plannerka jest bardzo nieufna!

zobacz 03:12