Patrycja Markowska zdradziła, czy wzięłaby udział w Eurowizji! Wokalistka na jakiś czas zniknęła z mediów i bardzo rzadko pokazuje się na imprezach. Gwiazda skupia się na muzyce, koncertach i życiu prywatnym. Podczas jednego z ostatnich wyjść udzieliła wywiadu, w którym zdradziła czy zgodziłaby się wziąć udział w Eurowizji. Co powiedziała Patrycja Markowska?

 

Ja bym się bała. Lubię swoje koncerty, rozkładanie emocji. Dla mnie takie wyjście na jeden utwór to jest taki egzamin jak skakanie przez płotki. Każdy ma inny sposób śpiewania, patrzenia na muzykę, rozkręcić, stworzyć swój klimat. Nie lubię zawodów w śpiewaniu, zawody mnie męczą. Uważam, że nigdy nie ma wygranego i nigdy to nie jest obiektywne. Myślę, że nie powinno się wartościować artysty - powiedziała w rozmowie z wideoportal.pl

A jak Patrycja Markowska oceniła występ Michała Szpaka? Pochwaliła czy skrytykowała?

 

Ja podziwiałam na przykład Michała Szpaka, który zaśpiewał bardzo pewnie. Ja bym umarła na jego miejscu. (...) Ja nie widzę siebie za bardzo na takim festiwalu. Ja bym czuła, że kogoś zawodzę, np. Polaków, którzy trzymają za mnie kciuki, a nie wiem ja mam gorszy dzień, płaczę. To trzeba cycem zamachać, włosem, coś zrobić.

Czy Waszym zdaniem Patrycja Markowska powinna wziąć udział w Eurowizji?

 

Zobacz: Margaret wygrała Eurowizję! Zmiażdżyła rywali liczbą głosów! Jak to możliwe?

 

Patrycja Markowska o swoim udziale w Eurowizji

Patrycja Markowska na premierze spektaklu
ONS