Natalia Szroeder chce jechać na Eurowizję!

Z OSTATNIEJ CHWILI: Natalia Szroeder też chce jechać na Eurowizję! Wiemy, z jakim utworem!

Natalia Szroeder chce jechać na Eurowizję!

Natalia Szroeder też zgłosiła się na Eurowizję 2016! Jak poinformowała w rozmowie z RMF FM, chce wystartować w konkursie z piosenką "Lustra", której premiera ma być już w przyszłym tygodniu! Czy Natalia Szroeder ma szansę pokonać Edytę Górniak i Margaret?

Natalia Szroeder chce jechać na Eurowizję!

Natalia Szroder o tym, że chce zgłosić się do polskich eliminacji, zadecydowała spontanicznie. Do TVP wysłała utwór "Lustra" z polskim tekstem, a więc jest w mniejszości. Większość artystów, włącznie z Edytą Górniak czy Margaret, zaproponowało anglojęzyczne utwory! Ona chce jednak pokazać Europie, że polski język jest piękny i należy się nim chwalić:

Zgłosiłam się, to była spontaniczna decyzja. To polska piosenka, bo ja głównie śpiewam po polsku. Kocham nasz język i uważam, że powinniśmy się nim szczycić i go pokazywać! [...] „Lustra” jest piosenką raczej dynamiczną, choć ma dużo emocji balladowej, tam jest zmiana rytmu, zaczyna się niepozornie, później jest swingująco. Nie jest to typowo eurowizyjna piosenka, ale może to jej atut właśnie - mówiła Natalia Szroder w RMF FM.

Premiera utworu "Lustra" Natalii Szroeder na Eurowizję 2016 ma odbyć się już w przyszłym tygodniu. Czy wokalistce uda się pokonać inne gwiazdy, które również walczą o udział w konkursie? TVP ogłosi listę kandydatów już 16 lutego.

 

Zobacz także: Margaret też wystartuje w konkursie Eurowizji! Zaśpiewała w radiu fragment piosenki POSŁUCHAJ

 

Natalia Szroeder na Eurowizji 2016? Wokalistka zgłosiła swój udział!

Natalia Szroeder w granatowej sukience

Czy pokona Edytę Górniak?

Natalia Szroeder na Sylwestrze z Dwójką 2015/2016
East News

Natalia Szroeder i jej piosenka "Lustra" walczą o Eurowizję 2016!

Natalia Szroeder w cekinowej marynarce
East News

 

 

 

Więcej na temat Eurowizja Natalia Szroeder
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27