Eurowizja 2016: Michał Szpak na próbach. WIDEO Michał Szpak na próbie na Eurowizji 2016 Michał Szpak na próbie na Eurowizji 2016 Michał Szpak na próbie na Eurowizji 2016 Michał Szpak w Tel Awiwie
Eurowizja 2016: Michał Szpak na próbach. WIDEO
Jak zaprezentuje się na scenie?
1/6
Eurowizja 2016: Michał Szpak na próbach. WIDEO

Michał Szpak już po pierwszej próbie na Eurowizji 2016! Mamy dla Was świeże wideo prosto ze sceny w Globen Arena Sztokholmie, gdzie odbywa się w tym roku konkurs. Jak poradził sobie nasz reprezentant? Kto pojawi się z nim na scenie i w co będzie ubrany? Zobaczcie sami!

 

Michał Szpak na Eurowizji 2016 podczas prób

Michał Szpak swoją pierwszą próbę miał dziś (4 maja). Na scenie wokalista pojawił się w srebrnej kamizelce. Jednak na swój występ podczas pierwszego półfinału 12 maja będzie ubrany w swój szczęśliwy kolor - czerwony. Nie wiadomo jednak, co dokładnie będzie miał na sobie. Co zobaczymy zaś podczas jego występu? Na scenie Michałowi towarzyszyć będą wiolonczela, jedna altówka, dwie skrzypaczki oraz fortepian.

Co z wizualizacjami? Są bardzo stonowanie - na początku to kolor niebieski, podczas refrenu uruchomione są czerwone światła. Kiedy Michał Szpak śpiewa "What colour is your life" - wers wyświetla się na tle artysty. Do końca występu widnieje biały napis "Your Life".

Specjaliści oceniają występ bardzo dobrze, chwalą współpracę Michała z kamerą. 

 

Po próbach odbyła się konferencja prasowa z udziałem Michała Szpaka. Podczas niej Szpak zebrał wiele pozytywnych recenzji za występ na próbie. Okazuje się, że piosenkarz nie czuł się podczas niej komfortowo, ze względu na lekki ból gardła. 

 

Zobaczcie wideo z prób oraz z konferencji prasowej!

 

Zobacz także: Wszystko, co musisz wiedzieć o Eurowizji! Kiedy? Gdzie? O której godzinie? Jak głosować?

 

Michał Szpak podczas prób.

 

Michał Szpak podczas konferencji prasowej

 

 

 

2/6
Michał Szpak na próbie na Eurowizji 2016

Michał Szpak podczas prób zaprezentowała się w "roboczym stroju". Pochwalił się przy okazji muskulaturą, nad którą ostro pracuje!

3/6
Michał Szpak na próbie na Eurowizji 2016

Zagraniczni dziennikarze są zachwyceni wokalem Michała Szpaka. 

4/6
Michał Szpak na próbie na Eurowizji 2016

Na konferencji Michał Szpak opowiedział, jak będzie wyglądał jego występ. Kiedy go zobaczymy na Eurowizji 2016? Już 12 maja w czwartek podczas drugiego półfnału. 

5/6
Michał Szpak w Tel Awiwie

Wcześniej Michał Szpak promował swój utwór "Color Of Your Life" w kilku europejskich miastach, ale nie tylko. Za każdym razem został przyjmowany z owacjami! 

6/6
Michał Szpak na siłowni
Więcej na temat Eurowizja Michał Szpak