East News
1/4
East News

 

Wygląda na to, że Mandaryna jest gotowa na kolejne starcie ze światem show-biznesu. Przypomnijmy, że celebrytka zasłynęła dzięki głośnemu małżeństwu z Michałem Wiśniewskim. Para poznała się podczas wspólnej pracy. Marta była wtedy tancerką w zespole Ich Troje. Bardzo szybko oboje stali się bohaterami pierwszych stron gazet. Marta i Michał niekoniecznie strzegli swojej prywatności. Doszło nawet do tego, że TVN wyprodukował reality show o ich życiu. Widzowie byli świadkami bajkowego ślubu Wiśniewskich oraz chrztu ich synka, Xaviera. 

 

Zobacz także: Dzieci Mandaryny i Wiśniewskiego to już nastolatki! Fabienne nosi burze blond warkoczy, a Xavier? Jak się zmienili?

 

Po głośnym rozstaniu z Michałem Wiśniewskim Mandaryna wolała odsunąć się w cień. Marta rozkręciła swój własny biznes, czyli szkołę tańca. Oprócz tego poświęciła się także wychowaniu dwójki swoich dzieci. Jednak teraz, gdy Xavier i Fabienne są już nastolatkami, Mandaryna postanowiła powrócić na scenę. Coraz częściej można ją także spotkać na branżowych imprezach. Ostatnio Mandaryna pojawiła się na urodzinach jednej z muzycznych stacji. Piosenkarce towarzyszył jej przystojny partner. Kim jest ten dżentelmen? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Rodowicz atakuje Mandarynę: Jeśli ona jest gwiazda, to kim ja jestem?

2/4
East News

 

Na imprezie Mandarynie towarzyszył jej przystojny partner. Para spotyka się od kilku lat. To właśnie przy Pawle Wójciku Mandaryna znalazła poczucie bezpieczeństwa. Celebrytka docenia, że jej ukochany nie jest związany z show-biznesem. Paweł jest bowiem prawnikiem. Nie zmienia to jednak faktu, że od czasu do czasu Mandarynie udaje się go namówić na wspólne wyjście. Musimy przyznać, że razem wyglądają naprawdę zjawiskowo! Marta Wiśniewska rozkwitła przy Pawle i widać, że odkryła w sobie na nowo kobiecość. Nam spodobała się szczególnie jej nowa fryzura!

 

3/4
East News

 

Mandaryna zdecydowała się na krótkie cięcie. To diametralna zmiana, ponieważ jeszcze niedawno piosenkarka mogła się poszczycić burzą blond loków. Pamiętacie? Jeśli nie, zobaczcie kolejny slajd!

4/4
Instagram

 

Mandaryna jakiś czas temu zdecydowała się odwiedzić atelier Kajetana Góry - ulubionego fryzjera gwiazd. Piosenkarka postanowiła odmienić swój wizerunek. Mandaryna zdecydowała się na zabieg zagęszczania i przedłużania włosów. Nie było to spowodowane tylko i wyłącznie względami estetycznymi. Mandaryna nie ukrywa, że poniekąd zmusiła ją do tego choroba, z którą zmaga się od lat. 

 

- Zobaczcie, cukrzyca potrafi siać zniszczenie i niestety włosy także obrywają wtedy rykoszetem. Na ratunek przychodzi perukarstwo, tak perukarstwo, a nie samo fryzjerstwo. (Doczepianie włosów jest elementem perukarskim). Marta od wielu lat źle się czuła w swoich włosach, stosowaliśmy różne zabiegi, ale często były chwilowe. Starała się od dłuższego czasu zapuścić włosy, ale bezskutecznie. Dlatego też zastosowałem metodę keratynową. Efekty zobaczcie sami. Jak widzicie z cukrzycą można żyć i są sposoby na powrót do swojego wyglądu - napisał pod zdjęciem Mandaryny Kajetan Góra.

 

W której wersji piosenkarka podoba wam się najbardziej? Krótkich czy długich włosach?

 

POLECAMY: Mandaryna: Michał jest bardzo zaborczą osobą

Więcej na temat Mandaryna