Mac Miller Ariana Grande i Pete Davidson
Mac Miller
East News
Oto cała prawda!
1/4
Mac Miller
East News

 

Znane są już oficjalne przyczyny nagłej śmierci Mac Millera. Przypomnijmy, że raper został znaleziony martwy w swoim domu na początku września 2018 roku. Jego fani nie mogli w to uwierzyć. Kilka miesięcy wcześniej Mac Miller wypuścił bowiem świetnie przyjęty krążek i planował wielką trasę koncertową. Czy możliwe jest więc, że ktoś przyczynił się do jego śmierci? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Po śmierci Mac Millera został sierotą! Teraz znalazł dom u... Ariany Grande! Wzruszająca historia

2/4
East News

 

Mac Miller: przyczyny śmierci rapera

 

Mac Miller od lat był uzależniony od narkotyków i alkoholu. To właśnie mieszanka tych substancji doprowadziła do jego zgonu. Wyniki sekcji zwłok są bowiem jednoznaczne. W krwi 26-latka stwierdzono mieszankę kokainy, alkoholu oraz fentanylu. Choć nie zażył tego wiele, połączenie tych substancji okazało się zabójcze. Po raz pierwszy głos w sprawie śmierci muzyka zabrała jego rodzina.

 

- Dziękujemy za modlitwę. Prosimy, uszanujcie naszą prywatność. Na ten czas nie ma dalszych szczegółów na temat przyczyny jego śmierci - czytamy w specjalnie wydanym komunikacie.

 

Niedawno w mediach krążyła jednak plotka, jakoby to Pete Davidson przyczynił się do śmierci swojego rywala do serca Ariany Grande... Zobaczcie kolejny slajd! 

 

Zobacz także: To już koniec! Ariana Grande znowu jest singielką! Dlaczego rozstała się z Petem Davidsonem?

3/4
Ariana Grande i Pete Davidson
East News

 

Plotka głosiła, że Pete Davidson niedługo przed śmiercią Mac Millera miał wysłać mu intymne zdjęcia z Arianą Grandę. Komik chciał w ten sposób dać swojemu rywalowi do zrozumienia, że nie ma już szans u pięknej piosenkarki. Ariana Grande i Mac Miller byli bowiem parą przez ponad dwa lata. Jednak artystka miała już dosyć tego związku. Niedługo potem zaczęła się spotykać z Petem Davidsonem. Podobno para rozstała się, bo wyszło na jaw haniebne zachowanie komika...

4/4
East News

 

Mac Miller zmarł 7 września 2018 roku w swojej posiadłości w San Fernando Valley. Rapera znalazł jego przyjaciel i to on wezwał pogotowie. Niestety, ratownicy stwierdzili zgon. Raper leżał twarzą do podłogi, a z jednej z dziurek w nosie sączyła mu się krew. Kilka godzin wcześniej Mac Miller opublikował w sieci filmiki, na których pokazywał, jak szykuje się do nagrania nowego teledysku. Niestety, nie zdążył już tego zrobić...

 

Więcej na temat Ariana Grande