Mac Miller nie żyje

Niejasności w sprawie śmierci byłego chłopaka Ariany Grande! Ktoś mataczy w sprawie?!

Mac Miller nie żyje

 

To wielki cios dla wszystkich fanów hip-hopu. Nie żyje Mac Miller, wybitny raper, który ma na swoim koncie pięć krążków, w tym jeden zatytułowany "Swimming", który ukazał się na kilka tygodni przed jego śmiercią. Jesienią muzyk miał wyruszyć w trasę koncertową promującą wspomniany album. Niestety, 7 września w jego domu w Los Angeles rozegrał się dramat. Mac Miller został znaleziony martwy. Policja jako nieoficjalną przyczynę jego śmierci podaje przedawkowanie narkotyków. Nie jest bowiem tajemnicą, że Mac Miller walczył z uzależnieniem. Być może to była główna przyczyna, dla której Ariana Grande przerwała ich 2-letni związek. 

 

Zobacz także: Fani obwiniają Ariane Grande za śmierć Maca Millera! Para rozstała się w maju...

 

Wokół śmierci Maca Millera pojawiło się wiele niejasności. Jak donosi zagraniczna prasa, ktoś ponoć próbował zatrzeć ślady w domu znanego muzyka. Policja na miejscu zdarzenia znalazła jedynie "niewielką ilość białego proszku". 

 

Policja jest zdania, że to niemożliwe, by w domu ofiary przedawkowania znajdowała się tak mała ilość groźnych substancji. Ktoś, kto przyjął śmiertelną dawkę narkotyku, nie umiera od małej ilości kokainy - podaje źródło TMZ. 

 

Śledztwo wokół śmierci Maca Millera nadal trwa. Ciekawe, jakie będzie jego rozwiązanie...

 

POLECAMY: Objawy zażywania kokainy, halucynogenów, amfetaminy, heroiny

 

Policja bada okoliczności śmierci Maca Millera

East News

 

Artysta miał tylko 26 lat...

East News

Więcej na temat Ariana Grande
Przeładuj

Natasza Urbańska będzie pracować z córką?! Znamy ich plany!

zobacz 01:16