Kuba Wojewódzki, Edyta Górniak
ONS

Kuba Wojewódzki skomentował przegraną Edyty Górniak na Eurowizji: "Prawdziwy koncert dała po..."

Kuba Wojewódzki, Edyta Górniak
ONS

Kuba Wojewódzki skomentował przegraną Edyty Górniak w polskich eliminacjach do Eurowizji. Diwa zajęła trzecie miejsce w preselekcjach. Przed nią uplasowała się Margaret, a zwycięzcą został Michał Szpak i to on będzie reprezentował Polskę w Sztokholmie. Artystka już po koncercie tłumaczyła, że utwór, który wybrała mógł być zbyt "posągowy". Nadal nie milkną echa po wynikach konkursu. Teraz skomentował je Kuba Wojewódzki.

Kuba Wojewódzki o przegranej Edyty Górniak w eliminacjach do Eurowizji

W jednym z wywiadów, Edycie Górniak zdarzyło się zapomnieć imienia i nazwiska zdobywcy pierwszego miejsca. Nie zrobiła tego złośliwie, ale większość i tak wyciągnęła inne wnioski. To zapewne do tego wydarzenia odniósł się Kuba Wojewódzki, który skomentował konkurs w następujący sposób:

Wokalista Michał Szpak będzie nas reprezentował na konkursie Eurowizji. Tak zdecydował naród, z czego wynika prosty wniosek, iż Szpak jest już artystą narodowym. Prawdziwy koncert dała jednak Edyta Górniak. Szczególnie po ogłoszeniu wyników - czytamy na łamach "Polityki".

Michał Szpak był gościem programu Kuby Wojewódzkiego, w którym showman poprosił artystę o skomentowanie sytuacji, w której Edyta Górniak zapomniała jego imienia i nazwiska. Gwiazdor powiedział, że było mu bardzo przykro z tego powodu.

Było mi przykro z tego powodu. Występowaliśmy na jednym konkursie, i ja znałem wszystkie imiona wszystkich, którzy brali w nim udział - powiedział Szpak. Mogę jedynie zrobić tyle, pojechać do Krakowa, zapukać i przedstawić się - dzień dobry jestem Michał Szpak.

Co sądzicie o komentarzu Kuby?

 

Zobacz też: Edyta Górniak oszukana przez muzyków?! "Zapłaciłam za muzykę, zostałam z niczym".

 

Edyta Górniak zajęła trzecie miejsce w polskich eliminacjach do konkursu Eurowizji.

Edyta Górniak na konferencji prasowej gali Boxing Night
ONS

Polskę reprezentować będzie Michał Szpak.

Michał Szpak na planie Jaka to melodia?

Kuba Wojewódzki skomentował wyniki preselekcji.

Kuba Wojewódzki na planie Małych Gigantów
East News

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36