Justin Bieber bez koszulki Justin Bieber na scenie Justin Bieber tańczy na scenie Justin Bieber bez koszulki na scenie Justin Bieber w dłuższych włosach
Justin Bieber bez koszulki
Eastnews
1/9
Justin Bieber bez koszulki
Eastnews

Na ten dzień fanki Justina Biebera czekały aż trzy lata! Dlaczego aż tyle? Młody wokalista wystąpił w naszym kraju po raz ostatni trzy lata temu w Łodzi. Dziś zagra w Krakowie w hali TAURON Arena Kraków o godzinie 20.40. Jego fanki już od rana czekają pod halą, żeby po otwarciu bram zająć miejsca przy samej scenie. Ile kosztowały bilety na koncert? Najtańszy 195 zł, a najdroższy na Diamond Circle aż 1000 złotych. Jeszcze więcej kosztowały bilety vipowskie - ponoć dziś rano za podwójny bilet na strefę VIP trzeba było zapłacić aż 4 tysiące złotych. Co będzie działo się podczas koncertu Justina Biebera? Jakie wymagania miał przed występem młody wokalista? Zobaczcie w naszej galerii!

 

ZOBACZ: Nie zgadniecie, z jaką polską gwiazdą imprezuje Justin Bieber! Fotką pochwalił się na Instagramie

2/9
Justin Bieber na scenie
Eastnews

Justin wystąpi w Polsce w ramach trasy koncertowej Purpose World Tour 2016. Kanadyjski artysta zaśpiewa swoje największe hity z ostatniego albumu "Purpose" czyli "Sorry", "What do You Mean" czy "Love yourself". Fanki Biebera usłyszą też jego starsze przeboje m.in. "Baby" czy "As Long as You Love Me". Jakie atrakcje przygotował dla swoich fanek i fanów artysta? Zobacz na kolejnych slajdach!

3/9
Justin Bieber tańczy na scenie
Eastnews

Podczas koncertu ważną rolę na scenie mają odrywać tancerze, z którymi Justin będzie ciągle zabawiał publiczność. Cała ekipa będzie poruszać się po trzykondygnacyjnej scenie. Podczas jednej z piosenek artysta pojawi się na najwyższym poziomie sceny, a następnie "zniknie", by ukazać się po kilku sekundach na niższym poziomie. Jesteście ciekawi jakie wymagania przed koncertem miał Justin? Zobaczcie kolejny slajd. 

4/9
Justin Bieber bez koszulki na scenie
Eastnews

Koncert Justina to bardzo duże wydarzenie, którego przygotowanie trwa wiele dni - sprzęt i ekipę przywiozą 23 ciężarówki, 11 tour busów, 5 vanów. Ponoć szczegóły koncertu były przekazane organizatorom na 700 stronach! Jakie wymagania miał artysta? Dosyć skromne, bo poprosił ponoć tylko o to, by jego garderoba była obita czarnym płótnem. Za to do dyspozycji jego i członków jego ekipy będzie aż 16 pomieszczeń! Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia Justina! Też wybieracie się na koncert?

5/9
Justin Bieber w dłuższych włosach
Eastnews
6/9
Justin Bieber wystąpi w Polsce
ONS
7/9
Justin Bieber na czerwono
8/9
Justin Bieber w zielonej czapce
9/9
Justin Bieber na gali MTV VMA 2015
East News
Więcej na temat Justin Bieber