East News
Sama zagra z Dodą, a co myśli o tych artystkach, które nie chcą?
1/5
Mat. prasowe

 

Doda, poruszona tym, co wydarzyło się w Gdańsku, postanowiła zorganizować koncert pt. "Artyści przeciw nienawiści". Za pośrednictwem swojego Instagrama zwróciła się do polskich gwiazd z pytaniem, czy nie chcieliby wziąć udziału w pięknym przedsięwzięciu, które miałoby walczyć z hejtem. Co ciekawe, Doda zaapelowała także do artystek, z którymi od lat jest w konflikcie. Celebrytka wyznała, że wyciąga rękę do Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej. Gwiazdy nie zareagowały zbyt chętnie. Teraz ich decyzje skomentowała także Katarzyna Nosowska. Co napisała? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Edyta Górniak nie chce mieć nic wspólnego z koncertem "Artyści przeciw nienawiści". Padły mocne słowa

2/5
East News

 

Edyta Górniak wydała bardzo mocne oświadczenie, w którym odmówiła udziału w koncercie, który chce zorganizować Doda.

 

- W odpowiedzi na Wasze zapytania o mój udział w koncercie Doroty - Używanie chwili tak tragicznej dla nagłówków i kreowania siebie na bohatera, zanim jeszcze nawet pochowano Pana Prezydenta Adamowicza, jest wbrew mojej filozofii życiowej i w moim odczuciu na cienkiej granicy przyzwoitości ludzkiej. Teraz wszyscy powinniśmy raczej w zadumie i wewnętrznej ciszy oddać się Modlitwie o siłę i wsparcie dla dwojga osieroconych dzieci i ukochanej żony Świętej Pamięci Pana Prezydenta. Oczywiście każdy z Nas ma prawo przeżywać ten szczególny czas inaczej... - napisała Edyta Górniak na swoim profilu na Instagramie.

 

Z kolei Justyna Steczkowska nie ustosunkowała się na razie do prośby Dody, ponieważ przebywa w Indiach. Jej menedżer powiedział nam jednak, że nie wykluczają udziału gwiazdy we wspomnianym koncercie.  

Kto jeszcze odmówił udziału w tej imprezie? Zobaczcie kolejny slajd!

3/5
Agnieszka Chylińska nie weźmie udział w koncercie wymyślonym przez Dodę

 

Agnieszka Chylińska, choć również jest poruszona tragedią w Gdańsku, nie przewiduje udziału w koncercie zorganizowanym przez Dodę. 

 

- Zmienianie świata zaczyna się od siebie. Bez przemocy. Być dobrym i uczciwym dla siebie i dla innych. Każdego dnia. Agnieszka Chylińska - napisała artystka na Instagramie.

 

Jak decyzję gwiazdy komentuje jej koleżanka z branży, Kasia Nosowska? Zobaczcie kolejny slajd! 

4/5
Instagram

 

Agnieszka Chylińska i Edyta Górniak zostały mocno skrytykowane za to, że nie zgodziły się na udział w koncercie organizowanym przez Dodę. W ich obronie stanęła teraz Kasia Nosowska, która sama zadeklarowała udział w koncercie "Artyści przeciw nienawiści". 

 

- Agnieszka Chylińska, Edyta Górniak i wielu innych - prawo do podejmowania decyzji jest niezbywalne - napisała Kasia Nosowska. 

 

Podzielacie jej zdanie?

5/5
Cleo
instagram

 

Cleo o koncercie "Artyści przeciw nienawiści"

 

Z kolei Cleo niemal od razu z wielką radością dołączyła do inicjatywy zapoczątkowanej przez Dodę. Jej zdaniem jest to świetny sposób na to, aby spróbować zapomnieć o wszystkich złych rzeczach, które wydarzyły się ostatnio w Polsce.

 

 - Ja jako jedna z pierwszych się dołączyłam do tej akcji, bo uważam, że to jest bardzo ciekawy pomysł. W obliczu tych wszystkich bardzo przykrych i smutnych okoliczności, które przez ostatni czas nawiedziły Polskę, to wydaje mi się, że na to dobrym lekarstwem jest muzyka. Fajnie, że Doda jako pierwszy wpadła na ten pomysł i może się zintegrować i zintegrować nasze serca muzycznie - powiedziała Cleo w rozmowie z "Super Expressem".

 

A wy jak uważacie? Czy artyści powinni włączyć się do tego przedsięwzięcia?