Kanye West, Andrzej Duda, wizyta u Donalda Trumpa Kim Kardashian i Donald Trump
Kanye West, Andrzej Duda, wizyta u Donalda Trumpa
EastNews
Niezręczna sytuacja?
1/4
Kanye West, Andrzej Duda, wizyta u Donalda Trumpa
EastNews

 

Zagraniczne media rozpisują się na temat wizyty Kanye Westa u Donalda Trumpa. Rzadko zdarza się bowiem, aby artyści - a już w szczególności raperzy - gościli w gabinetach prezydentów. Donald Trump ma chyba jednak słabość do męża Kim Kardashian. Prezydent USA nie tylko spotkał się z Kanye Westem, ale również pozwolił, aby transmitowano to w telewizji.

 

Musimy przyznać, że ich spotkanie było nadzwyczaj oryginalne. Kanye West miał do przekazania prezydentowi kilka ciekawych, choć nieco zastanawiających rzeczy. Naszą uwagę zwróciło jednak zupełnie coś innego. Coś, co zdecydowanie powinno zawstydzić naszego prezydenta, Andrzeja Dudę oraz jego doradców, którzy jeszcze niedawno również gościli w Gabinecie Owalnym Białego Domu...

 

POLECAMY: Agata Duda zadała szyku w Białym Domu! Nawet Melania Trump wypadła przy niej blado

2/4
East News

 

Kanye West u Donalda Trumpa

 

Kanye West od dawna zapowiadał, że chce się spotkać z Donaldem Trumpem. Raper w końcu dopiął swego. Co ciekawe, wcześniej w Gabinecie Owalnym gościła także jego żona, Kim Kardashian. Donald Trump z uwagą słuchał tego, co miał mu do przekazania muzyk. A było tego naprawdę sporo. Niestety, większość z tego, co powiedział Kanye West, jest kompletnie niezrozumiała. Zagraniczne media do tej pory analizują, co tak naprawdę chciał przekazać prezydentowi raper.

 

Zobacz także: To już pewne! Kanye West będzie kandydował na prezydenta USA w 2024 roku!

 

Kanye West mówił bowiem między innymi o problemie nielegalnej broni. Oprócz tego wyznał, że był źle zdiagnozowany, i wcale nie cierpi na chorobę dwubiegunową, a jedynie... słabo sypia! Raper powtarzał także, że popiera Donalda Trumpa, bo dzięki niemu i jego kampanii poczuł się jak superbohater. Podobno czapka z napisem "Make America GreatAgain" (symbol kampanii prezydenckiej Trumpa) dodała mu tej siły. Kanye West był szczery do tego stopnia, że wyznał, iż jego iloraz inteligencji wynosi 98. 

Donald Trump przysłuchiwał się temu z zaciekawieniem i przytakiwał głową, choć nie zdobył się na wyrażenie własnych przemyśleń. Na koniec stwierdził jedynie, że Kanye West to "mądry facet, który mądrze mówi". Nas zastanowiło jednak coś innego. Patrząc na zdjęcia, które pojawiły się właśnie w sieci można odnieść wrażenie, że Kanye West został nieco lepiej potraktowany niż nasz prezydent, który niedawno gościł w Gabinecie Owalnym. Dlaczego? Zobaczcie kolejny slajd!

3/4
East News

 

Andrzej Duda u prezydenta Donalda Trumpa. Słynne zdjęcie

 

Powyższe zdjęcie wywołało sporo kontrowersji. Zostało ono zrobione podczas wizyty Andrzeja Dudy w Gabinecie Owalnych. Nasz prezydent podpisywał tam deklarację o strategicznym partnerstwie dotyczącą współpracy w obszarze obronności, handlu i energetyki. Gdy fotografia ukazała się w mediach, wybuchła prawdziwa burza. Większość osób nie rozumiała, jak to możliwe, aby prezydent Duda musiał podpisywać ważny dokument na stojąco, podczas gdy Donald Trump siedział wygodnie w fotelu. Zgodnie przyznano, że jest to cios w wizerunek Polski na arenie międzynarodowej

Sam Andrzej Duda nie widział w tym nic dziwnego. Prezydent przyznał także, że nie rozumie osób, które oburzyło to zdjęcie.

 

- Szyderstwa i napad lewackich mediów oraz niektórych polityków i komentatorów, o znanych poglądach, pokazują sukces wizyty w Waszyngtonie. Gdyby tak nie było, to by ją przemilczeli jako nieważną. Dziękuję za te wyrazy uznania - napisał Andrzej Duda na swoim Twitterze. 

 

Wygląda na to, że Kanye West ma większe fory u Donalda Trumpa. Dla rapera znalazło się bowiem krzesło...

4/4
Kim Kardashian i Donald Trump
Instagram

 

Co ciekawe, Kim Kardashian również nie zasłużyła na to, aby usiąść wraz z prezydentem USA przy jednym stole... Co o tym sądzicie?

Więcej na temat Kanye West Andrzej Duda