East News

Gwiazda disco polo miała wypadek! W jakim jest stanie?!

East News

 

Mamy złe wieści dla fanów zespołu Top Girls. W najbliższym czasie grupa będzie musiała występować w zmienionym nieco składzie. Justyna Lubas, jedna z trzech artystek tworzących ten zespół, uległa bowiem wypadkowi. Informacje o tym groźnym incydencie pojawiły się na Facebooku Top Girls. Opublikowano tam również zdjęcie gwiazdy w kołnierzu ortopedycznym. 

 

- W dniu 2.10 Justyna jadąc na koncert miała wypadek samochodowy, jej auto zostało uderzone przez inny samochód. Jak zauważyliście, występowałyśmy na ostatnich koncertach bez Justyny, a w najbliższy weekend Justynę zastąpi Magda Dziemiańczuk. Justyna wraca do formy i z dnia na dzień czuje się coraz lepiej, planuje powoli powrót na scenę na trasę koncertową w USA. Wszyscy trzymamy kciuki za Justynę i czekamy na jej powrót na scenę, a na najbliższych koncertach liczymy na gorące przyjęcie Magdy - czytamy na Facebooku.

 

 

Zespół Top Girls: kim są dziewczyny?

 

Zespół Top Girls tworzy Justyna Lubas, Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz. Pierwsza z nich znana jest widzom również z 3. edycji programu "Disco Star". Choć dziewczyny pochodzą z różnych regionów Polski, udaje im się skutecznie współpracować. Grupa Top Girls ma na swoim koncie takie hity, jak choćby "Dziś zatańcz ze mną", "Czeski film" czy też "Nie będę twoja". Jest to jeden z pierwszych girlsbandów w Polsce, który tworzy muzykę disco polo.

 

Znacie ich hity? 

 

POLECAMY: Plejada gwiazd na weselu Daniela Martyniuka! Nie tylko Zenek dał czadu. Inne gwiazdy również chwyciły za mikrofon

 

Justyna z Top Girls miała wypadek

Facebook

 

Znacie ich piosenki?

East News

Więcej na temat disco polo
Przeładuj

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są razem? Instagram mamy Łukasza wskazuje na coś innego...

zobacz 01:14