Gwiazdy na premierze teledysku Marcina Czerwińskiego Góral na premierze teledysku Marcina Czerwińskiego Agnieszka Rylik na premierze teledysku Marcina Czerwińskiego Agnieszka Rylik na premierze teledysku Marcina Czerwińskiego Misheel Jargalsajkhan na  premierze teledysku Marcina Czerwińskiego
Gwiazdy na premierze teledysku Marcina Czerwińskiego
Nazar Vasko
1/11
Gwiazdy na premierze teledysku Marcina Czerwińskiego
Nazar Vasko

Agnieszka Rylik, Mateusz "Góral" Jarzębiak, Rafał Maślak, DJ Adamus, Bilguun, Krzysztof „Kasa” Kasowski, Misheel Jargalsaikhan i inni pojawili się na premierze teledysku Marcina Czerwińskiego, wokalisty znanego m.in. z "Must be the Music", do piosenki "Jak lew". Impreza odbyła się na... ringu w klubie bokserskim Legii Warszawa - Forty Bema. Zobaczcie zdjęcia z imprezy!

 

Zobacz także: 7 grzechów głównych: Rafał Maślak o pożądaniu "Mam wysokie libido. Kamila nie może narzekać" WIDEO

 

2/11
Góral na premierze teledysku Marcina Czerwińskiego

Wielki powrót Górala na salony :)

3/11
Agnieszka Rylik na premierze teledysku Marcina Czerwińskiego

W wideoklipie Agnieszka Rylik gra siebie - silną kobietę, dzięki której główny bohater zyskuje motywację do przezwyciężenia swoich słabości. Pod okiem coacha trenuje, rozgrywa kilka walk na ringu, aż w końcu udowadnia, że może wygrać tę największą bitwę - odmienić swoje życie.

4/11
Agnieszka Rylik na premierze teledysku Marcina Czerwińskiego

Nie wychodziłam z tej sali przez pięć lat kariery bokserskiej ... Klub Bokserski Legia Warszawa - Forty Bema. Wiem, wiem.. znajomi boją się że śpiewam! Bójcie się! - żartowała Agnieszka Rylik, mistrzyni świata w kick - boxingu podczas premiery.

 
5/11
Misheel Jargalsajkhan na  premierze teledysku Marcina Czerwińskiego
6/11
Premiera teledysku Marcina Czerwińskiego

Podczas imprezy goście mogli skosztować zdrowego energetyka - Neon Life, batonów proteinowych od Truc Nutrition i wina - Barefoot Wine. A na pamiątkę wręczono wszystkim gadżety od Trec Wear i parasole od Philipiak Milano.

7/11
Kasa na premierze teledysku Marcina Czerwińskiego
8/11
Dj Adamus na premierze teledysku Marcina Czerwińskiego
9/11
Rafał Maślak na premierze teledysku Marcina Czerwińskiego
10/11
Misheel Jargalsajkha i Bilguun na premierze teledysku Marcina Czerwińskiego
11/11
Premiera teledysku Marcina Czerwińskiego