Edyta Górniak śpiewa

Edyta Górniak obawia się, że przegra z disco polo w preselekcjach do konkursu Eurowizji. Co powiedziała gwiazda?

Edyta Górniak śpiewa

Edyta Górniak wystąpiła w Hali Wisły w Krakowie na Walentynki, gdzie zaprezentowała piosenkę "Grateful", którą zgłosiła do polskich preselekcji do Eurowizji. Ale okazuje się, że Edyta nie jest przekonana o tym, że to ona pojedzie na konkurs Eurowizji 2016, z czym się podzieliła z publicznością.

Ja wiem, że to jest szaleństwo... wygrać z Edytą Górniak. Pewnie mi się nie uda, ale co z tego... Jest szansa, że przegram z disco polo - kokietowała fanów Edyta w Hali Wisły, nawiązując do tego, że swoje piosenki do preselekcji zgłosili także wykonawcy disco polo - powiedziała żartobliwie na koncercie Górniak.

Jeśli sprawdzi się przeciek z TVP, to pośród 10 artystów, którzy powalczą o wyjazd, do Szwecji może pojechać zespół disco polo Piękni i Młodzi. I chyba o to chodziło Edycie Górniak. Mówi się, że utwór, z którym teraz startuje Górniak jest być może zbyt ambitny na konkurs Eurowizji 2016. I jeśli wokalistce uda się przejść preeliminacje, które już 5 marca, to i tak nie powtórzy sukcesu "To nie ja" z 1994 roku.

Wtedy Górniak na Konkursie Piosenki Eurowizja zajęła 2. miejsce. Do tej pory jako jedyna ze wszystkich naszych reprezentantów zajęła tak wysokie miejsce, w ostatnich latach sukcesem był już sam awans do finału. Jak będzie teraz dowiemy się 5 marca, gdy okaże się, kto z polskich kandydatów będzie nas reprezentował na Eurowizji 2016. Jak myślicie będzie nim Edyta Górniak?


Zobacz także: Edyta Górniak zamieszkała w Krakowie z powodu... mężczyzny!

 

Edyta Górniak na swoich koncertach daje prawdziwe show i każdy może usłyszeć siłę jej głosu.

Edyta Górniak na scenie w sukience w biało-czarne paski
ons.pl

 

Artystka chciałaby reprezentować nas na konkursie Eurowizja 2016 w Szwecji, ale o tym zdecydują głosy widzów na koncercie preselekcji 5 marca.

Edyta Górniak na scenie w różowej sukience z falban
ons.pl

 

Podoba Wam się piosenka "Grateful"?

Edyta Górniak w czarnobiałej sukience wzorzystej na scenie
ons.pl

Więcej na temat Edyta Górniak Eurowizja
Przeładuj

W niedzielę wybierzemy też pierwszą damę! Kim są i czym zajmują się żony kandydatów na prezydenta?

zobacz 03:19