Natalia Szroeder
Facebook

Piosenka i teledysk Natalii Szroeder na Eurowizję 2016 - "Lustra" - już w sieci! Eurowizyjna propozycja Natalii Szroeder miała swoją premierę na antenie RMF FM. Piosenka i teledysk trafiła już na YouTube! Posłuchaj.

 

Natalia Szroeder - Lustra - premiera piosenki na Eurowizję 2016!

Natalia Szroeder weźmie udział w polskich preselekcjach już 5 marca o 21:25 na antenie TVP. Czy z utworem "Lustra" ma szansę? Natalia najpóźniej ujawniła swoją piosenkę, z którą stratuje w preselekcjach na Eurowizję. Na razie mówi się, że duże szanse ma Margaret, Edyta Górniak i Michał Szpak.


Natalia Szroeder jest na polskiej scenie muzycznej od 2011 roku, kiedy to wystąpiła w „Szansie na sukces”, gdzie zaśpiewała utwór „Cicha woda” Maryli Rodowicz. Jej debiutancki singiel pt: „Jane” został Kaszubskim hitem lata. Jej największym idolem jest Michael Jackson. Największy rozgłos przyniósł duet nagrany z Liberem, pt. „Wszystkiego na raz”. W maju 2013 ukazał się kolejny singiel w wykonaniu Natalii i Libera, pt. „Nie patrzę w dół”. Kolejny, tym razem solowy, singiel Natalii pt. „Tęczowy”.  Teraz nagrywa swoją płytę.

Podoba Ci się nowy singiel Natalii?

 

Zobacz także: Jeden z kandydatów na Eurowizję może zostać zdyskwalifikowany! Co się stało?!

 

Natalia Szroeder jest znana z wielu duetów, teraz częściej śpiewa solo.

Natalia Szroeder na Sylwestrze z Dwójką 2015/2016
East News

Natalia Szroeder brała udział w TTBZ i zajęła 5 miejsce.

Natalia Szroeder, Michał Grobelny
Materiały prasowe

Natalia Szroeder jest bardzo utalentowaną młodą wokalistką, czy pojedzie na Eurowizję?

Natalia Szroeder na jesiennej ramówce Polsatu 2015

Więcej na temat Eurowizja Natalia Szroeder