Mikołaj Dobrowolski zwolniony z TVP

Kolejne zwolnienie w TVP! Tym razem sprawa dotyczy Eurowizji...

Mikołaj Dobrowolski zwolniony z TVP

Eurowizja 2016 za pasem, a TVP dokonuje tymczasem kolejnych zwolnień. Tym razem odwołany ze stanowiska został Mikołaj Dobrowolski, szef polskiej delegacji na Eurowizję oraz kierowniki artystyczny i rzecznik prasowy Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu!

Eurowizja 2016 i zmiany w TVP

O Eurowizji 2016 jest głośno od kilku dni. Niedawno w sieci pojawiły się informacje, że Europejska Rada Nadawców, organizator konkursu, chce wyrzucić nasz kraj z festiwalu, ze względu na przyjętą w ekspresowym tempie kontrowersyjną ustawę medialną, która pozwoliła równie ekspresowo wymienić władze TVP na osoby wskazane przez PiS. Na szczęście plotki się nie potwierdziły. TVP nie boi się jednak kolejnych zmian. Tym razem ofiarą jest Mikołaj Dobrowolski:

Przekazano mi, że odwołuje się mnie z tych stanowisk w związku ze zmianą struktury redakcji rozrywki - mówi dla portalu Wirtualnemedia.pl Mikołaj Dobrowolski.

To nie jedyna zmiana w sektorze rozrywki po zmianie prezesa. Niedawno z anteny TVP 2 został zdjęty hitowy program "Paranienormalni Tonghit". O decyzji stacji poinformowali na Facebooku sami prowadzący - Igor Kwiatkowski i Robert Motyka. Fani są załamani decyzją nowych władz. A Wy? Jak myślicie, co jeszcze zniknie z anteny?

 

Eurowizja 2014 - Cleo i Donatan w akcji.

Próba Donatana i Cleo na Eurowizji. Występ Polski na Eurowizji 2014
eurovision.tv (promo)

 

Monika Kuszyńska reprezentowała nas w ubiegłym roku.

Monika Kuszyńska w srebrnej marynarce
East News

Więcej na temat Eurowizja
Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12