Kim jest Napoli, czyli Olga Shimanskaya? Polska kandydatka na Eurowizję 2016

Kim jest Napoli - kandydatka na Eurowizję 2016? Robi furorę w innym kraju! Posłuchaj jej piosenki

Kim jest Napoli, czyli Olga Shimanskaya? Polska kandydatka na Eurowizję 2016

Wśród kandydatek na Eurowizję 2016 jest Napoli, czyli Olga Shimanskaya, pochodząca z Mińska. Na Eurowizję proponuje ona utwór "My Universe", z którym wystartowała również w białoruskich eliminacjach. Zajęła wówczas wysokie, 2. miejsce! Białorusini ją kochają, czy zauważą ją również Polacy?

Kim jest Napoli - kandydatka na Eurowizję 2016?

Napoli jest wielką gwiazdą na Białorusi. W tym roku wzięła udział w tamtejszych preselekcjach, zdobywając 2. miejsce. Menadżer Napoli cieszy się, że jej utwór „My Universe” trafił do finałowej dziewiątki w Polsce.  Jednocześnie zaznacza, że nie nastawia się na sukces, zwłaszcza, że konkurencja jest bardzo poważna:

W finale bierze udział Margaret która ma 700 tys. fanów na Facebooku, będzie też Edyta Górniak, która jest dla Polski tym, kim Ałła Pugaczowa dla Rosji. Nie mamy szans w tym starciu, ale wystartujemy - czytamy na dziennik-eurowizyjny.blog.pl

Jej eurowizyjny utwór został napisany z myślą o białoruskich preselekcjach. Kompozytorem jest  Leonid Shirin, jeden z najbardziej cenionych kompozytorów na Białorusi. Autorką tekstu jest zaś Natalia Tambovtseva. Pojawia się jednak pytanie - czy biorąc udział w białoruskich preselekcjach, Napoli złamała regulamin? Nie! Eurowizja przewiduje tylko, że żaden artysta w jednym roku nie może reprezentować dwóch państw. Napoli spokojnie może więc brać udział w polskich preselekcjach.

Postanowiliśmy zajrzeć na Instagram Napoli. Olga jest tam bardzo aktywna - pokazuje sporo zdjęć ze swojego życia prywatnego. Na pewno kocha modę i seksowne stroje. Kocha podróżować, zwłaszcza ze swoim chłopakiem. Czy zostanie gwiazdą w Polsce?

 

Zobacz także: Eurowizja 2016: Fani disco polo załamani decyzją TVP. Żaden z ich faworytów nie dostał się do preselekcji!

 

Piosenka Napoli na Eurowizję 2016.

Napoli na Instagramie pokazuje, jak wygląda jej życie prywatne.

Napoli w kostiumie kąpielowym

Napoli chce reprezentować nasz kraj na Eurowizji.

Kim jest Napoli - kandydatka na Eurowizję 2016

Napoli kocha modę!

Kim jest Napoli - kandydatka na Eurowizję 2016

Czy jej utwór My Universe pokona m.in. Grateful Edyty Górniak?

Kim jest Napoli - kandydatka na Eurowizję 2016

Więcej na temat Eurowizja
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27