Fani Disco Polo załamani, że żaden zespół nie dostał się do preselekcji

Eurowizja 2016: Fani disco polo załamani decyzją TVP. Żaden z ich faworytów nie dostał się do preselekcji!

Fani Disco Polo załamani, że żaden zespół nie dostał się do preselekcji

Zespół "Piękni i Młodzi" oraz inni artyści z nurtu disco polo nie pojadą na Eurowizję 2016! Wczoraj komisja TVP ogłosiła listę 9 polskich kandydatów, którzy mają szansę pojechać na konkurs i nas reprezentować. Wśród nich nie ma niestety żadnego zespołu disco polo. Fani są załamani! 

Eurowizji 2016 bez disco polo

Swoje propozycje do TVP wysłali m.in. Defis, Blue Box oraz Magik Band oraz wspominany wcześniej zespół Piękni i Młodzi. Niestety, komisja TVP nie wybrała żadnej z tych propozycji. Wśród kandydatów znaleźli się zaś: Piękni i młodzi nie ukrywają żalu, że to nie oni będą nas reprezentować:

Niestety nie udało się!;) ale dziękujemy Wam wszystkim za dobre słowo, wszystkie wiadomości i wsparcie jakie dostaliśmy od Was!!;)) Postaramy się zrobić jak najszybciej premierę klipu do piosenki "Na serca dnie" która zglosilismy do Krajowych preselekcji konkursu - Eurowizja;)) a wy jak oceniacie wybór jury?? Piszcie w komentarzach;)) - napisali na Facebooku.

Jak ocenili ten wybór fani? Bardzo negatywnie! Są załamani, że żadna z propozycji disco polo nie dostała szansy na Eurowizję 2016. Wiele osób uważa, że TVP ma uprzedzenia do disco polo. Inni mają za złe, że to angielskie utwory dominują wśród kandydatów, a Polska powinna się chwalić językiem. Niektórzy nawet chcą protestować!

Brak Pięknych i Młodych, nie ma jak dyskryminacja disco polo. Niby nikt nie słucha a na koncertach zawsze pełno ludzi i zawsze brak biletów.bez sensu to wszystko. - pisze jedna z fanek.

Nie można tego tak zostawić. Trzeba coś z tym zrobić. Specjalnie to zrobili, bali się, że zespół disco polo zwycięży w preselekcjach. - tłumaczy kolejna.

...a Polacy nie gęsi i swój język mają...to przysłowie widać w naszych czasach nie aktualne...szlak mnie trafia jak widzę samą" angliszczyznę" !!! to już nikt w tym kraju nie umie śpiewać po polsku???(oprócz Natali) żenada:-( - mówi następna fanka.

Ci, którzy dostali się na polskie preselekcje, nie ukrywają swojej radości. Michał Szpak napisał na swoim Facebooku:

Kochani mam dla Was dobra wiadomość! Preselekcje do Eurovision Song Contest odbędą się z moim udziałem! Dziękuje! ❤ Fuckyeaaah! 🤘🏼 Pytanie brzmi: Będziecie ze mną 5 marca?.

Natalia Szroeder zaś szykuje się do premiery swojej eurowizyjnej propozycji "Lustra".

Jestem w preselekcjach do Eurowizji z piosenką Lustra! Hura! Będzie się działo! - zapowiada wokalistka.

 

Wy również żałujecie, że żadne z zespołów disco polo nie pojedzie na Eurowizję?

 

Zobacz także: Jeden z kandydatów na Eurowizję może zostać zdyskwalifikowany! Co się stało?! 

 

Piękni i Młodzi nie pojadą na Eurowizję 2016.

Piękni i Młodzi

Na Eurowizję 2016 ma szansę pojechać m.in. Edyta Górniak.

Edyta Górniak w czarnobiałej sukience wzorzystej na scenie
ons.pl

A także Margaret.

Margaret w futrze i w srebrnym body wspiera WOŚP
Eastnews

 

Więcej na temat Eurowizja
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05