Kasia Moś na planie teledysku
mat. prasowe

Eurowizja 2016: Posłuchaj "Addiction" - konkursowej propozycji Kasi Moś. Kim jest wokalistka?

Kasia Moś na planie teledysku
mat. prasowe

Piosenka Kasi Moś na Eurowizję 2016 - "Addiction" jest już do posłuchania w sieci! Eurowizyjna propozycja Kasi Moś miała swoją premierę w programie "Świat się kręci". Fani na razie mogą jej posłuchać na kanale YouTube. Czy "Addiction" będzie hitem? Posłuchaj.

 

Kasia Moś - Addiction - premiera piosenki na Eurowizję 2016!

Kasia Moś weźmie udział w polskich preselekcjach już 5 marca o 21:25 na antenie TVP. Jej piosenka pochodzi z debiutanckiej płyty "Inspination" wydanej we wrześniu 2015 roku. A kim jest wokalistka Kasia Moś? Pochodzi z Bytomia, jest wokalistką po szkole muzycznej. Do tego finalistką trzeciej edycji Must Be the Music. Już raz startowała w polskich preselekcjach na Eurowizję - w 2005 roku piosenkę „I Wanna Know” napisał dla niej Robert Janson. W 2011 roku Moś wyjechała na wycieczkę do Las Vegas, gdzie po występie karaoke w jednym z lokalnych klubów, zachwycona jej głosem założycielka zespołu The Pussycat Dolls zaproponowała jej współpracę. Kasia grała koncerty w Stanach Zjednoczonych, ale wróciła, by wystąpić w talent show. Potem słyszeliśmy ją na festiwalu w Opolu jako chórek zapowiadający gwiazdy w konkursie SuperJedynki. Kasia Moś ma mocny głos, ale czy to wystarczy, by pojechać na Eurowizję 2016 do Szwecji? Konkuruje z 8 innymi wykonawcami, a w tym z Edytą Górniak, Michałem Szpakiem czy Margaret...

 

Zobacz także: Jeden z kandydatów na Eurowizję może zostać zdyskwalifikowany! Co się stało?!

 

Posłuchaj piosenki Kasi Moś z preselekcji do Eurowizji z 2005 roku "I Wanna Know".

 

Kasia Moś przygotowuje teledysk do piosenki Addiction, którego premiera odbędzie się 22 lutego.

Kasia Moś ze złotymi na planie teledysku
mat. prasowe

 

Czy Kasia Moś ma Waszym zdaniem szansę na wygraną w preselekcjach do Eurowizji?

Kasia Moś ze złotymi ustami i kokiem
mat. prasowe

 

Kasia Moś na planie teledysku do swojej piosenki.

Kasia Moś na planie teledysku
mat. prasowe

Więcej na temat Eurowizja Kasia Moś
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27