Edyta Górniak wzruszyła się odbierając medal

Edyta Górniak zaprosiła na koncert znaną wokalistkę. To będzie wspaniały duet!

Edyta Górniak wzruszyła się odbierając medal

Edyta Górniak zaprosiła do wspólnego występu kolejną gwiazdę! Podczas kolejnego koncertu w ramach jubileuszowej trasy artystki diwa wykona duet z Eweliną Lisowską! Gwiazda poinformowała o tym na swoim profilu na Facebooku. Koncert odbędzie się już 22 października w Bydgoszczy. 

Edyta Górniak zaśpiewa z Eweliną Lisowską!

W ramach trasy  "LoVe 2 LoVe"   Edyta Górniak odwiedziła już Kielce, Płock, Wrocław, Poznań i Szczecin. Teraz przyszła pora na kolejne miasto  i kolejną niespodziankę:

Moi Drodzy, czas na BYDGOSZCZ !! Przywiozę trochę niespodzianek.. 
Na moim "torcie urodzinowym" nie może oczywiście zabraknąć ani Mietka Szcześniaka, ani GLacy. Utwory "NIE BYŁO" i "DUMKA", choć ze skrajnie różnych światów - oba magiczne. Uwielbiam te Nasze Duety, dlatego przywiozę do Was tych wspaniałych Artystów. A żeby mój tort jeszcze bardziej Wam smakował... dokładam wisienkę -
napisała na swoim Facebooku diwa.

Wspominaną "wisienką" ma być dobrze znana i lubiana wokalistka Ewelina Lisowska. Edyta Górniak zasugerowała, że ten gest ma być formą pocieszenia młodej artystki po porażce w "Tańcu z Gwiazdami":

Robię to z Wielką radością, bo uwielbiam mnożyć szczęście. 
Cóż... Aby ugasić czyjś smutek, trzeba czasem zainicjować kolejne wyzwanie :) Chcę przypomnieć, że w bezwzględnym świecie show-business'u nie zawsze trzeba ze sobą rywalizować, a w zamian można się wspierać. Postanowiłam więc zaprosić na swoją scenę młodą, bardzo pracowitą, ambitną i zdolną osobę...

Mam nadzieję, że Was to ucieszy, bo moim Gościem muzycznym na koncercie Jubileuszowym w Bydgoszczy będzie... Ewelina Lisowska - poinformowała swoich fanów Edyta.

Naszym zdaniem zapowiada się niesamowity duet! 

 

Edyta Górniak

 

Edyta Górniak w czarnych spodniach
ONS

 

Ewelina Lisowska i Tomasz Barański w "Tańcu z Gwiazdami"

 

Ewelina Lisowska i Tomasz Barański w Tańcu z Gwiazdami
East News

 

 

 

 

 

 

Więcej na temat Edyta Górniak Ewelina Lisowska
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48