Edyta Górniak wzruszyła się odbierając medal

Edyta Górniak zaprosiła do wspólnego występu kolejną gwiazdę! Podczas kolejnego koncertu w ramach jubileuszowej trasy artystki diwa wykona duet z Eweliną Lisowską! Gwiazda poinformowała o tym na swoim profilu na Facebooku. Koncert odbędzie się już 22 października w Bydgoszczy. 

Edyta Górniak zaśpiewa z Eweliną Lisowską!

W ramach trasy  "LoVe 2 LoVe"   Edyta Górniak odwiedziła już Kielce, Płock, Wrocław, Poznań i Szczecin. Teraz przyszła pora na kolejne miasto  i kolejną niespodziankę:

Moi Drodzy, czas na BYDGOSZCZ !! Przywiozę trochę niespodzianek.. 
Na moim "torcie urodzinowym" nie może oczywiście zabraknąć ani Mietka Szcześniaka, ani GLacy. Utwory "NIE BYŁO" i "DUMKA", choć ze skrajnie różnych światów - oba magiczne. Uwielbiam te Nasze Duety, dlatego przywiozę do Was tych wspaniałych Artystów. A żeby mój tort jeszcze bardziej Wam smakował... dokładam wisienkę -
napisała na swoim Facebooku diwa.

Wspominaną "wisienką" ma być dobrze znana i lubiana wokalistka Ewelina Lisowska. Edyta Górniak zasugerowała, że ten gest ma być formą pocieszenia młodej artystki po porażce w "Tańcu z Gwiazdami":

Robię to z Wielką radością, bo uwielbiam mnożyć szczęście. 
Cóż... Aby ugasić czyjś smutek, trzeba czasem zainicjować kolejne wyzwanie :) Chcę przypomnieć, że w bezwzględnym świecie show-business'u nie zawsze trzeba ze sobą rywalizować, a w zamian można się wspierać. Postanowiłam więc zaprosić na swoją scenę młodą, bardzo pracowitą, ambitną i zdolną osobę...

Mam nadzieję, że Was to ucieszy, bo moim Gościem muzycznym na koncercie Jubileuszowym w Bydgoszczy będzie... Ewelina Lisowska - poinformowała swoich fanów Edyta.

Naszym zdaniem zapowiada się niesamowity duet! 

 

Edyta Górniak

 

Edyta Górniak w czarnych spodniach
ONS

 

Ewelina Lisowska i Tomasz Barański w "Tańcu z Gwiazdami"

 

Ewelina Lisowska i Tomasz Barański w Tańcu z Gwiazdami
East News

 

 

 

 

 

 

Więcej na temat Edyta Górniak Ewelina Lisowska