Edyta Górniak na Sylwestrze TVN. Gwiazda ścięła włosy
ONS.pl

Edyta Górniak ścięła włosy! Gwiazda swoją nową fryzurę postanowiła zaprezentować na Sylwestrze z TVN (zaśpiewała m.in. singiel "Król"). Górniak pojawiła się na ściance, a później na scenie w oversizowym kanarkowym futerku. Pod nim miała na sobie czarny zestaw - lateksowe leginsy połączone z odważnym topem odsłaniającym jej brzuch. Całość została uzupełniona czarnymi botkami na szpilce i złotym łańcuchem.

Zobacz także: Edyta Górniak szczerze o nowej miłości: "Kilka razy już byłam zakochana i spadłam z takiej skarpy"

Naszą uwagę zwracała jednak najbardziej nowa fryzura Edyty Górniak. Jej włosy zostały skrócone do ramion i mocno wyprostowane, tak żeby stworzyć tzw. glass hair, w którym zakochała się m.in. Julia Wieniawa czy Kim Kardashian.

Jak wam się podobał sylwestrowy look Edyty Górniak i jej nowa fryzura? Zobaczcie więcej zdjęć w naszej galerii i oceńcie sami!

Zobacz także: Edyta Górniak pozuje prawie nago! Tak odważnego zdjęcia nie pokazała już dawno

1/5
Edyta Górniak na Sylwestrze TVN. Gwiazda ścięła włosy
ONS.pl

Edyta Górniak zaprezentowała się w kanarkowym futerku, lateksowych spodniach i czarnym topie. Przy okazji zaprezentowała swoją nową fryzurę.

2/5
Edyta Górniak na Sylwestrze TVN. Gwiazda ścięła włosy
ONS.pl

Glass hair to pożądana w tym sezonie fryzura! Glass hair to minimalistyczna, a jednocześnie bardzo elegancka damska fryzura. Efekt szklanych włosów uzyskuje się poprzez ich bardzo dokładne wyprostowanie oraz użycie preparatu nabłyszczającego, np. olejku bądź sprayu.

Edyta Górniak w tej fryzurze wygląda bosko - mamy wrażenie, że skrócenie włosów i postawienie dodatkowo na efekt ombre - mocno ją odmłodziło!

3/5
Edyta Górniak na Sylwestrze TVN. Gwiazda ścięła włosy
Instagram

Jeszcze niedawno Edyta Górniak miała długie, mocno rozjaśnione włosy. Teraz to przeszłość! Jak wam się podoba polska piosenkarka w nowej fryzurze?

4/5
Edyta Górniak na Sylwestrze TVN. Gwiazda ścięła włosy
ONS.pl

Mówi się, że kiedy kobieta zmienia fryzurę, zmienia też coś w swoim życiu. Myślicie, że Edyta Górniak zaskoczy nas niebawem totalną zmianą np. w jej życiu prywatnym?

5/5
Allan Krupa z mamą, Edytą Górniak

Edyta Górniak do niedawna miała długie włosy, których kolor wpadał w odcienie rudości. Teraz to już przeszłość!

Więcej na temat Edyta Górniak Sylwester