Doda o Edycie Górniak

Doda o Edycie Górniak na Eurowizji: „Będę trzymała za nią kciuki!” A jak ocenia jej występ z 1994 roku?

Doda o Edycie Górniak

Doda cieszy się, że Edyta Górniak weźmie udział w polskich preselekcjach na Eurowizję 2016! Diwa walczy o reprezentowanie naszego kraju z utworem "Grateful". Czy jej się uda - dowiemy się 5 marca podczas koncertu w TVP 1. Doda twierdzi zaś, że to dobry pomysł, żeby to właśnie Edyta Górniak pojechała na Eurowizję!

Doda o występie Górniak na Eurowizji 1994: To był koszmar!

Doda, w rozmowie z Super Expressem przyznała, że ponowny udział Górniak na Eurowizji jest świetnym pomysłem. Życzy jej powodzenia, a przy okazji wspomina jej pierwszy występ na tym konkursie, w 1994 roku, kiedy to zajęła drugie miejsce. Wokalistka wspomina, że popłakała się, kiedy Edyta nie wygrała! Teraz życzy jej powodzenia:

Oczywiście, że to dobry pomysł, niech każdy artysta robi to co uważa. Nie ma opcji, żebym kogoś skrytykowała w tym temacie, ponieważ jeżeli ktoś ma taka ochotę, realizuje się muzycznie, to super, niech jedzie. Ja pamiętam jak miałam 9 lat, jak były jeszcze takie telewizory grube, i oglądałam Eurowizję, kiedy występowała Edyta Górniak, i nie zdobyła wtedy pierwszego miejsca. Ja się tak strasznie popłakałam, to był dla mnie koszmar. Bardzo jej wtedy dopingowałam i chciałam, żeby Edyta wygrała. Cieszę, że telewizory się zmieniły, a Edyta wciąż jest. Będę trzymała za nią kciuki! - mówi Doda. 

Nasuwa się szybko kolejne pytanie. Dlaczego to Doda nie chce wziąć udziału w Eurowizji? Od lat jej fani są pewni - tylko ona może wygrać. Zachęcają ją m.in. poprzez tworzenie specjalnych fanpejdży. Rok temu wydawało się, że jest już blisko. Wokalistka zdradziła, że nie pojedzie na Eurowizję, dopóki nie znajdą się osoby w Polsce, które pomogą jej zrobić ogromne show na scenie:

Ja jestem perfekcjonistką i chciałabym, żeby moje show było najlepsze w Europie. Potrzebowałabym do tego profesjonalistów, całego zaplecza, a mam wrażenie, że nie byłoby mi to zapewnione. - przekonuje.

Żałujcie?

 

Zobacz także: Jest już piosenka Margaret na Eurowizję! Posłuchaj "Cool Me Down"!

 

Piosenka Edyty Górniak na Eurowizję.

 

Doda wspiera Edytę Górniak!

Doda na pokazie Maison Anoufa
ONS

Czy to Edyta Górniak pojedzie na Eurowizję?

Edyta Górniak będzie walczyć o wyjazd na konkurs Eurowizji 2016
ONS

Więcej na temat Doda Edyta Górniak Eurowizja
Przeładuj

Felek z "Gogglebox" zdradza kulisy show. Dlaczego duża część programu musi być wycięta?

zobacz 00:59