Doda nie gra w USA na weselach!

Doda śpiewa w USA na weselach i do "hamburgera"?! Jest oświadczenie organizatora koncertów!

Doda nie gra w USA na weselach!

Doda nie zaśpiewa na weselach w USA! Od kilku dni wokalistka przebywa za oceanem, gdzie pojechała zagrać kilka koncertów dla Polonii. Jeden z tabloidów podał jednak, że odbędą się one w polskich salach bankietowych i weselnych. Mamy oświadczenie organizatora w tej sprawie!

 

Doda nie zaśpiewa na weselach!

Okazuje się, że Doda zagra nie podczas wesel, a w klubach! Wszystkie koncerty są zaś biletowane. Wcześniej spekulowano, że Doda zarobi na nich aż 300 tys. złotych. Radosław Kouszko z agencji Ramm Events LLC w oświadczeniu pisze:

Będąc wieloletnim organizatorem polskich koncertów w Stanach Zjednoczonych, oświadczam że planowane koncerty Dody w USA to koncerty klubowe. Braliśmy pod uwagę tylko i wyłącznie lokalizacje sprawdzone wcześniej, w których występowali dla Polonii inni polscy wykonawcy, między innymi: Lady Pank, Feel, Sarsa i wielu innych.

Dziennikarzom z tabloidu zarzuca, że nie sprawdzili informacji dokładnie, przez co chcą ośmieszyć całe przedsięwzięcie:

Wielkim kłamstwem jest, że Doda jedzie do USA śpiewać na weselach. Autor artykułu nie zdaje sobie zupełnie sprawy z tego, co pisze, chcąc celowo ośmieszyć organizowane przez nas przedsięwzięcie. Wszystkie koncerty są biletowane. Dziennikarzowi życzę zejścia na ziemię i rzetelności w wykonywaniu zawodu - zapraszam do USA - tutaj za takie rzeczy odpowiada się przed sądem... - czytamy.

Zobacz także: Doda po 6 latach wraca do Opola! Czy pokonała Górniak i Steczkowską?!

 

Doda zaśpiewa niedługo w USA!

Doda w trasie po USA

 

Doda w USA jest już od kilkunastu dni.

Doda w czarnej sukience

 

Doda zagra niedługo kilka koncertów w USA.

Doda w koszuli w kratkę

Więcej na temat Doda
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13