Beata Kozidrak śpiewa Beata Kozidrak w sukni Beata Kozidrak z mikrofonem Beata Kozidrak w body Beata Kozidrak skacze
Beata Kozidrak śpiewa
1/6
Beata Kozidrak śpiewa

Beata Kozidrak podczas Sylwestra w Katowicach postawiła na trzy stylizacje! Artystka wyglądała bardzo mrocznie, ale i seksownie. Jak zawsze odsłoniła swój największy atut, czyli nogi. Męska część publiczności z pewnością nie mogła oderwać od nich wzroku. Artystka zaśpiewała na scenie swoje największe hity, czym rozgrzała publiczność pod sceną i widzów Polsatu. Która stylizacja jest lepsza?

 

Zobacz: Wymarzony Sylwester Beaty Kozidrak: "Trzy noce pod kołdrą w górach!". A z kim?!​

2/6
Beata Kozidrak w sukni

Na swój sylwestrowy występ Beata Kozidrak wybrała koronki. Pierwsza suknia kojarzy się ze stylem barokowym i idealnie podkreśliła sylwetkę artystki.

3/6
Beata Kozidrak z mikrofonem

Suknia Beaty Kozidrak z rozszerzeniem od bioder i koronkowym trenem przyciągała uwagę, ale największe wrażenie zrobił krótszy przód i zjawiskowe nogi podkreślone botkami na szpilce. 

4/6
Beata Kozidrak w body

Druga stylizacja Beaty Kozidrak również nas zachwyciła! Gwiazda postawiła na skórzane body i po raz kolejny udowodniła, ile ma w sobie seksapilu.

5/6
Beata Kozidrak skacze

Na wierzch Beata Kozidrak nałożyła koronkową narzutkę do ziemi. Oczywiście nie zabrakło butów na wysokim obcasie. 

6/6
Beata Kozidrak w różowym futrze

Trzecia stylizacja była nie mniej seksowna. Czarna sukienka mini i różowe futro naprawdę zrobiły wrażenie. A Wam która stylizacja podoba się najbardziej?