Flesz konkurs

Konkurs: wybierz najlepszą fryzurę i wygraj zaproszenia na Flesz Fashion Night oraz produkty do stylizacji od BaByliss

Flesz konkurs

Już 5 listopada największe modowe wydarzenie roku - Flesz Fashion Night 2015!

Podczas wieczoru odbędzie się pokaz mody 10 najlepszych polskich projektantów oraz niezwykła wystawa zdjęć gwiazd-muz w kreacjach haute couture, zaprojektowanych specjalnie na ten wieczór przez topowych designerów.

Oglądaj fotorelację z imprezy na naszym serwisie przez cały dzień! Zobacz jak wyglądają przygotowania do pokazów mody od kulis. Poznaj najnowsze trendy w makijażu i najmodniejsze fryzury!

 

Tylko teraz możesz mieć wpływ na uczesania modelek zaprezentowane na Flesz Fashion Night!

Spośród 3 zaprezentowanych poniżej looków wybierz jeden, który uważasz za najlepszy. Fryzura, która zdobędzie najwięcej głosów posłuży jako inspiracja podczas przygotowań do Flesz Fashion Night.

Dodatkowo masz szansę na wygranie 1 z 5 automatycznych lokówek marki Babyliss oraz 1 z 3 podwójnych zaproszeń na galę modową Flesza!

 

Aby wygrać atrakcyjne nagrody należy wziąć udział w sondzie, a następnie na adres konkurs@party.pl wysłać w jednym zdaniu odpowiedź na pytanie: Dlaczego wybraną  w naszej sondzie fryzurę uważasz za najciekawszą?

 

Na odpowiedzi  czekamy do dnia 02.112015 r. do g. 12.00. Odpowiedzi należy wysyłać na adres: konkurs@party.pl

Zaproszenia będą do odebrania w recepcji wydawnictwa Edipresse na nazwisko laureatów. Nagrody rzeczowe zostaną rozesłane na adres laureatów.

Regulamin konkursu: www.regulaminy.edipresse.pl

 

 • Fryzura 1.
 1.  

 2. Poznaj sekret pięknych loków z lokówką automatyczną Curl Secret od BaByliss!

  Curl Secret to automatyczna lokówka, która w szybki i łatwy sposób skręci Twoje pasma włosów, tworząc idealną fryzurę. Możliwość doboru odpowiedniej temperatury oraz czasu kręcenia włosów sprawia, że w zależności od oczekiwań - w prosty sposób uzyskasz: perfekcyjne loki, delikatne fale lub sprężyste loczki. Dzięki funkcji jonizacji  - Twoje loki będą trwałe, a włosy staną się błyszczące i miękkie w dotyku. 

 

 

 • Fryzura 2.

 

Baw się stylizacją i zakręć swoje włosy razem z Twist Secret!

Twist Secret to niezwykłe urządzenie do zaplatania włosów, które pozwoli wyczarować Ci na Twojej głowie zarówno grube warkoczyki, luźne plecionki, fantazyjnie zaplątane sploty, jaki i włosy w stylu boho. Połączenie Twist Secret i wyobraźni łatwo i szybko zapewni niebanalną fryzurę za każdym razem.

 

 

 • Fryzura 3.

 

Włosy gładkie i proste już za pierwszym pociągnięciem dzięki prostownicy ST389E!

Prostownica Diamond Ceramic ST389E wyróżnia się niezwykle gładkimi płytkami, które równomiernie przewodzą ciepło, zapewniając precyzyjne prostowanie włosów. Płytki nagrzewają się do 235 stopni i sprawiają, że już po pierwszym pociągnięciu włosy stają się gładkie i miękkie.

 

 

Flesz Babyliss konkurs

  Więcej na temat magazyn flesz fryzury
  Przeładuj

  "Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

  zobacz 02:48