Honorata Skarbek pochwaliła się nogami na Instagramie Honorata Skarbek Honorata skarbek z odkrytym brzuchem i szarych kozakach Honorata Skarbek w zielonej koszuli Honorata Skarbek w sukience Violi Piekut
Honorata Skarbek pochwaliła się nogami na Instagramie
Instagram
1/7
Honorata Skarbek pochwaliła się nogami na Instagramie
Instagram

Honorata Skarbek miała na głowie już wszystkie fryzury. Jedną z odważniejszych metamorfoz było przefarbowanie ciemnych włosów na bardzo jasny blond! Dlaczego uważamy tę metamorfozę za odważną? Po pierwsze, ze względu na stopień zniszczenia włosów - przejście z ciemnego koloru na bardzo jasny wiąże się z utlenianiem włosów. Po drugie, wiele osób nagle zaczęło oskarżać Skarbek, że na siłę upodabnia się do Kylie Jenner.

 

Zobacz też: Honorata Skarbek pozbyła się największego kompleksu? Gwiazda pokazała seksowne zdjęcie!

2/7
Honorata Skarbek
Instagram

Honorata Skarbek swojego czasu zdecydowała się na radykalne cięcie. Z długich włosów przeszła na... boba. Jak wam się podobała w takiej wersji?

 

Więcej: Honorata Skarbek kończy 23 lata! Który przebój gwiazdy lubisz najbardziej? SONDA

3/7
Honorata skarbek z odkrytym brzuchem i szarych kozakach
ONS.pl

Doczepy wśród celebrytów są bardzo znane i lubiane. Honorata Skarbek czasem ma ochotę zaszaleć - jednego dnia ma krótkie włosy, a drugiego nagle jej włosy "rosną" w zaskakująco szybkim tempie! Tak się stało na imprezie sylwestrowej w Krakowie - jej warkocze zrobiły niezłe wrażenie.

 

Więcej: Honey została blondynką? Zobaczcie, jak wygląda!

4/7
Honorata Skarbek w zielonej koszuli

Honorata Skarbek przez jakiś czas miała proste ciemne włosy - wyglądała w takiej fryzurze bardzo... skromnie. Oczywiście skromnie jak na Honoratę Skarbek, która uwielbia wyróżniać się z tłumu. A wam jak się podoba w takiej wersji?

5/7
Honorata Skarbek w sukience Violi Piekut
ONS.pl

Honorata Skarbek przeszła największą metamorfozę, kiedy ścięła włosy na bardzo krótko. Co zaskakujące, w chłopięcej fryzurze wyglądała bardzo... dziewczęco!

6/7
Honorata Skarbek

Honorata Skarbek miała kiedyś rude włosy! Pamiętacie? Taki odcień również jej pasował, chyba nawet bardziej niż obecny blond, który "gryzie się" z jej karnacją.

7/7
Honey Skarbek buduje dom
Akpa

Honorata Skarbek w zielonych włosach wyglądała naprawdę niesamowicie! Zadziornie zaczesana grzywa sprawiła, że Skarbek wyglądała jak seksowna chłopczyca!

 

Więcej: Honorata Skarbek pokochała swoje "masywne uda"

Więcej na temat Honorata Skarbek