Radek Pestka ocenia

TYLKO U NAS: Radek Pestka ocenia stylizację Joanny Przetakiewicz na imprezie magazynu VIVA! MODA!

Radek Pestka ocenia

Radek Pestka, zwycięzca Top Model, ocenia stylizację Joanny Przetakiewicz z imprezy odmienionego magazynu VIVA! MODA. Bloger jest pod wrażeniem dyrektor kreatywnej La Manii już od dawna, ale przy ocenie zachował obiektywizm. Radek Pestka opowiedział nam o kulisach spotkania z Joanną Przetakiewicz i swoich wrażeniach:

Joannę Przetakiewicz spotkałem na evencie zaprezentowanego w nowej odsłonie magazynu Viva!Moda. Jej obecność nie była przypadkowa – Joanna wystąpiła na łamach wiosennego wydania w odważnej sesji zdjęciowej z udziałem polskich projektantów. Przez to nie mogłem nie pójść na tę imprezę, bardzo liczyłem na to, że w końcu poznamy się osobiście! Nazwisko Przetakiewicz i marka La Mania są bardzo cenione w środowisku – nic dziwnego! Nie każda projektantka wyróżnia się taką klasą, nienagannym stylem i spójnością wizerunku. Joanna budowała swoją markę od podstaw i ona jedna wie, ile wymaga to zaangażowania. Lata pracy dały jej ogromną wiedzę o modzie, a także show-businessie, czemu zawdzięcza wysoką pozycję w branży. Ja zajmuję się czymś zupełnie innym, ale jej kariera jest dla mnie inspiracją i na pewno wiele mógłbym się od niej nauczyć.- mówi nam Radek.

Jak Radek Pestka ocenia wczorajszą stylizację Joanny Przetakiewicz?

Na wczorajszą imprezę Joanna wybrała oliwkowy kombinezon swojego projektu – militaria wciąż są „in”! Klasyczny kobiecy styl podkreśliły legendarne szpilki Christian Louboutin. Niby wszyscy znamy takie zestawienia, jednak nie można tu mówić o nudzie! Do szykownego zestawu Joanna dobrała kurtkę Faith Connexion. Fason oversize i oryginalne nadruki przełamały charakter stylizacji i zagwarantowały efekt wow! Do tego mocny makijaż i gładko zaczesane włosy – motyw, który bardzo lubię! - mówi nam Radek.

Nie zabrakło również pamiątkowego selfie!

 

Zobacz: TYLKO U NAS: Nowy cykl! Radek Pestka ocenia styl gwiazd. Na początek - Marcelina Zawadzka!

 

Joanna i Radek na imprezie magazynu VIVA! MODA.

Radek Pestka ocenia styl Joanny Przetakiewicz!

 

Joanna Przetakiewicz wyglądała świetnie!

Joanna Przetakiewicz na imprezie magazynu VIVA! MODA
ONS

Radka nie mogło zabraknąć na imprezie VIVA! MODA.

Radek Pestka na imprezie magazynu VIVA! MODA
ONS

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01