Paulina Sykut i Sławek Uniatowski
ONS

To była noc pełna wrażeń! Na gali Flesz Fashion Night 2019 Paulina Sykut-Jeżyna i Sławek Uniatowski zostali uhonorowani statuetką "Ikona Stylu 2019" dla najbardziej stylowych polskich gwiazd roku. Paulina i Sławek zostali wybrani za pomocą głosów czytelników oraz głosów naszej redakcji.

Zobacz też: Julia Wieniawa zachwyca w czerwonej sukni od MMC podczas Flesz Fashion Night 2019

Paulina Sykut i Sławek Uniatowski - to oni wyznaczają trendy!

Paulina Sykut-Jeżyna zachwyca swoimi dziewczęcymi i zarazem niezwykle eleganckimi lookami. Jest wzorem do naśladowania w kwestii mody dla tysięcy kobiet w całej Polsce. Gwiazda Polsatu uwielbia zwiewne kreacje - pastelowe kolory, falbanki, romantyzm połączony z nutką boho i subtelne dodatki to jej drugie imię!

Sławek Uniatowski to wręcz symbol elegancji i klasy! Swój styl opisuje jako "ponadczasowa klasyka i prostota". Wie, w czym wygląda najlepiej i bardzo umiejętnie łączy najnowsze trendy z klasyką. Jego znak rozpoznawczy to idealnie dobrana koszula i zawsze perfekcyjnie skrojony garnitur!

Skąd Sławek Uniatowski czerpie inspiracje?

Kiedyś, oglądając Miami Vice byłem oczarowany garniturami głównych bohaterów. Niestety w oversizowych garniturach wyglądam na dwa razy większego, a przy dwóch metrach wzrostu to jednak trochę za dużo - zażartował w rozmowie z Party.pl Sławek Uniatowski.

Czy Uniatowski ma swojego idola? Na kim się wzoruje, wybierając swoje stylizacje?

Nie mam guru modowego, ale bardzo lubiłem Gianniego Versace i jego męskie kolekcje. Podobają mi się stare garnitury Gucci. Bardzo cieszę się z powrotu lat 80’. Zawsze podobało mi się jak Janusz Głowacki rozpinał swoje koszule. Taka elegancka nonszalancja.

Zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy!

 

Sławek Uniatowski i Paulina Sykut-Jeżyna odebrali statuetki "Ikona Stylu 2019"

Sławek Uniatowski i Paulina Sykut-Jeżyna odebrali statuetki
ONS

Paulina Sykut-Jeżyna jak zawsze zachwyciła! Zaprezentowała się w sukni marki Just Paul.

Paulina Sykut z mężem na gali Flesz Fashion Night 2019
East News

Sławek Uniatowski pojawił się na gali Flesz Fashion Night 2019.

Sławek Uniatowski na gali Flesz Fashion Night 2019
East News