Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula na 40-leciu marki Apart pozują do zdjęć Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula na imprezie Marta Żmuda-Trzebiatowska w zwiewnej sukience i Kamil Kula w garniturze Marta Żmuda-Trzebiatowska w zwiewnej sukience marki Laurelle na imprezie Apart Marta Żmuda-Trzebiatowska w zwiewnej sukience marki Laurelle
Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula na 40-leciu marki Apart pozują do zdjęć
Akpa
1/6
Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula na 40-leciu marki Apart pozują do zdjęć
Akpa

Marta Żmuda-Trzebiatowska pojawiła się na 40-leciu marki Apart! Aktorce towarzyszył jej przystojny mąż, Kamil Kula. Aktor znany m.in. z serialu "Na dobre i na złe" rzadko pojawia się u boku Marty na salonach, ale tym razem była to wyjątkowa okazja - jubileusz znanej marki Apart. Jak prezentowała się para?

 

Marta Żmuda-Trzebiatowska była jedną z gwiazd, która zdecydowanie wyróżniała się na czerwonym dywanie. Gwiazda miała na sobie przepiękną, zwiewną suknię ze srebrnymi aplikacjami i głębokim dekoltem od Laurelle. Jej mąż również wyglądał doskonale w czarnym smokingu. Zobaczcie zdjęcia Marty Żmudy-Trzebiatowskiej i jej męża Kamila Kuli z jubileuszu marki Apart.

 

ZOBACZ: Małgorzata Socha na 40-leciu marki Apart! To jej pierwsze wyjście na salony po porodzie ZDJĘCIA

2/6
Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula na imprezie
Akpa
3/6
Marta Żmuda-Trzebiatowska w zwiewnej sukience i Kamil Kula w garniturze
Akpa
4/6
Marta Żmuda-Trzebiatowska w zwiewnej sukience marki Laurelle na imprezie Apart
Akpa
5/6
Marta Żmuda-Trzebiatowska w zwiewnej sukience marki Laurelle
Akpa
6/6
Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula na imprezie Apart
Akpa