Wielka gala "Flesz Fashion Night" za nami! W praskiej drukarni zatrzęsło się od ilości gwiazd podczas 7. edycji tej niesamowitej imprezy. Modowe impreza charakteryzuje się jednak licznymi porównania i nie inaczej jest w tym przypadku! Małgorzata Kożuchowska i Katarzyna Warnke pojawiły się w długich, czarnych sukniach od Macieja Zienia! Obie zachwyciły, ale któraś z nich wygrać musi! GŁOSUJCIE w naszym najnowszym pojedynku!

 

Podczas siódmej edycji gali "Flesz Fashion Night" Małgorzata Kożuchowska miała okazję zaprezentować się na wybiegu jako muza Macieja Zienia. Projektant wybrał dla aktorki długą, elegancką suknię podkreślającą jej piękną figurę. Uwagę przyciągał szczególnie głęboki dekolt oraz koronkowe ramiona. Robi się to trochę nudne, ale pozostaje nam tylko powiedzieć, że Gosia znów wyglądała zjawiskowo. :)

 

 

Choć Maciej Zień nie zdecydował się na ponowny wybór Kasi Warnke na swoją muzę (była nią w 2017 roku), z wielką chęcią ubrał przyjaciółkę w długą, ciemną sukienkę. Lekka kreacja na cieniutkich ramiączkach wymagała od jej modelki braku stanika, a że Warnke bardzo lubi chwalić się swoim ciałem, nie miała z tym żadnego problemu. Gwiazda wyglądała niezwykle seksownie. Całość dopełniły kontrowersyjne napisy, którymi obrażane są kobiety w sieci oraz mocny, wręcz mroczny makijaż.