Paulina Krupińska w kolorowej sukience

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka MAJĄ KRYZYS? Muzyk skomentował doniesienia!

Paulina Krupińska w kolorowej sukience

Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska mają kryzys? Muzyk skomentował to w rozmowie z Party.pl. Kilka dni temu modelka dodała na Instagramie zdjęcie swojego ukochanego i dodała do niego podpis:

Mój kolega Sebastian😉wraz z zespołem Zakopower i Atom String Quartet zapraszają na wspólny koncert w poniedziałek godz. 19 do Teatru Roma w Warszawie.

W komentarzach zaniepokojeni fani zaczęli dopytywać, czy Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka mają kryzys albo czy lider Zakopower nie czuje się urażony, że piękna gwiazda go tak nazywa. A jaka jest prawda?

Sebastian Karpiel-Bułecka komentuje plotki o kryzysie z Pauliną Krupińską

W czwartek modelka i muzyk pojawili się na konferencjach prasowych, ale... nie razem! Paulina Krupińska jako ambasadorka Mokobelle pojawiła się na otwarciu butiku marki w Galerii Mokotów. Z kolei Sebastian Karpiel-Bułecka przyszedł na spotkanie Wojasa, marki obuwniczej, której został twarzą. Party.pl postanowiło zapytać lidera Zakopower o to, czy między nim a Pauliną rzeczywiście coś się zmieniło. Sebastian Karpiel-Bułecka w ogóle nie przejmuje się takimi doniesieniami i krótko podsumował całą sytuację:

Mnie to tak śmieszy, że ludzie naprawdę mają takie problemy, że nie mają dystansu do pewnych rzeczy. Naprawdę trzeba czasem podejść z dystansem do tego co się czyta, bo szkoda życia i zdrowia na takie bzdury.

My bardzo lubimy tę parę, a Wy?

 

Zobacz: Paulina Krupińska z Sebastianem Karpielem-Bułecką nie wyprowadzają się, ale... jadą na wakacje. Gdzie?

 

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka mają kryzys?

Sebastian Karpiel-Bułecka ze skrzypcami

Paulina Krupińska na prezentacji kolekcji Mokobelle

Paulina Krupińska na prezentacji kolekcji Mokobelle
ONS

Paulina jest ambasadorką marki

Paulina Krupińska na prezentacji kolekcji Mokobelle
ONS

Sebastian Karpiel-Bułecka pozował do zdjęć z Basią Kurdej-Szatan

Sebastian Karpiel-Bułecka w marynarce

 

Przeładuj

Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

zobacz 01:32