Karolina Gilon czy Sarsa? Która z gwiazd lepiej zinterpretowała trend na modne bluzy sportowe? Obie panie pojawiły się na pokazie Kenzo x H&M ubrane właśnie w bluzy, które w tym sezonie nosimy nie tylko na siłownię, ale również na salony. Z pomocą odpowiednich dodatków, makijażu i fryzury, pozornie zwyczajna sportowa bluza może stać się stylową kreacją, godną... ścianki. ;)

 

Polecamy: To staje się tradycją! Walka blogerów, celebrytów i gwiazd o ubrania Kenzo x H&M! WIDEO

 

Karolina Gilon miała na sobie czarną bluzę z kolekcji H&M Studio z wyrazistym, połyskującym nadrukiem. Dobrała do niej czarne, rurki od marki Levis. Look uzupełniły ciężkie, sznurowane botki w stylu lat 90-tych z kolekcji Zary. Całość została wykończona prostą, gładką fryzurą oraz metalicznym makijażem. Kobiecości dodał koronkowy choker na szyi Karoliny.

 

Sarsa lubi zaskakiwać swoimi stylizacjami, tak było i tym razem. Piosenkarka również postawiła na trend na bluzę, lecz w swojej własnej interpretacji. Wybrała model marki Vetements (3850 zł), który miał sprawiać wrażenie dużo za dużego. Bluza pełniła rolę sukienki, a jej rękawy... zwisały swobodnie, zasłaniając całe ręce gwiazdy. Do tego czarne botki, włosy upięte w nieśmiertelne koczki oraz klasyczny makijaż z czerwoną pomadką i czarnym eye-linerem.

 

Zobacz też: Styl sportowy: czy sport może być elegancki?

 

Karolina Gilon na pokazie Kenzo x H&M.

Karolina Gilon
ONS

Sarsa na pokazie Kenzo x H&M.

Sarsa
ONS

Więcej na temat Sarsa Karolina Gilon Kenzo x H&M