ONS
Porównajcie. Widzicie różnicę?
1/11
ONS

Dominika Gwit pojawiła się na pokazie Łukasza Jemioła na sezon jesień/zima 2016/2017, który odbył się w czwartek. Aktorka na tę okazję założyła kwiecistą sukienkę maxi do ziemi w kolorze pomarańczowej czerwieni. Do tego dobrała czarne botki na obcasie. Gwit postawiła na delikatny makijaż i standardowe uczesanie jej włosów sięgających prawie do ramion. Naszą uwagę zwróciła sylwetka Dominiki - wam też się wydaje, że Gwit nieco się zaokrągliła? Porównajcie zdjęcia z pokazu Jemioła i zdjęcia z ostatnich imprez.

 

Dominika przez ostatni rok zmagała się z nadwagą, a potem niemal otarła się o anoreksję. Potem zaczęła wracać do swojej wagi. 

Wkręciłam się, trzymałam się zasad, a spadające kilogramy stały się moją obsesją. W pewnym momencie nie liczyło się już nic innego. Chudłam i stało się to największym szczęściem w moim życiu - mówiła Dominika.

My mamy teraz nadzieję, że ze zdrowiem Dominiki jest lepiej, a jeśli dobrze czuje się we własnej skórze - to jest to najważniejsze!

 

Zobacz też: Dominika Gwit szczerze o odchudzaniu: "Dieta i treningi stały się moją obsesją. Byłam niewolnikiem samej siebie"

2/11
Dominika Gwit na pokazie Łukasza Jemioła
ONS
3/11
Dominika Gwit na pokazie Łukasza Jemioła
ONS
4/11
Dominika Gwit na pokazie Łukasza Jemioła
ONS
5/11
Dominika Gwit w długiej sukni

Tak Dominika prezentowała się na ostatniej imprezie.

6/11
Dominika Gwit na gali Plejady
7/11
Dominika Gwit kwiecień 2016
ons.pl
8/11
Dominika Gwit wrzesień 2015
ons.pl

Dominika spektakularnie schudła kilka miesięcy temu.

9/11
Dominika Gwit maj 2015
ons.pl
10/11
Dominika Gwit 2014 grudzień
ons.pl
11/11
Dominika Gwit 2012 maj rok
ons.pl

Tak wyglądała przed rozpoczęciem diety.

Więcej na temat Dominika Gwit