Doda w czarnej prześwitującej sukience

Doda robi furorę na Fashion Week w Paryżu! "Francuzi zwariowali!". Światowe media są nią zachwycone!

Doda w czarnej prześwitującej sukience

Doda robi furorę na francuskim Fashion Week. Artystka poleciała tam na zaproszenie jednego z popularnych projektantów. Doda przygotowała na tę okazję kilka stylizacji. Każda z nich zachwyca, także ceną! Jednak to nie wszystko. W rozmowie z „Faktem” gwiazda zdradza, że zainteresowanie jej osobą rośnie z godziny na godzinę!

Doda: Francuzi zwariowali - paparazzi, blogerzy, dziennikarze.

Doda podczas drugiego dnia postawiła na kreację Agnieszki Maciejak i kurtkę Elwiry Rutkowskiej. Obok piosenkarki nie dało się przejść obojętnie!

 

Stylizacja Dody na Fashion Weeku w Paryżu.

Doda na paryskim Fashion Weeku

 

Doda udzieliła mnóstwo wywiadów. Zaznaczyła, że Paryż jest idealnym miejscem dla osób, które kochają modę i oryginalne stylizacje. Wytłumaczyła również, dlaczego stawia na polskich projektantów.

Zawsze łączę drogie i niedrogie marki. Przyjechałam na Paris Fashion Week, gdzie nie jest sztuką promować zagraniczne marki. Ale jestem z Polski, więc chciałabym promować naszych projektantów. Tym bardziej że byli zachwyceni moją kreacją. Francuzi zwariowali: paparazzi, blogerzy, dziennikarze. Udzieliłam kilkunastu wywiadów, więc cieszę się, że te stylizacje tak mocno przypadły im do gustu. W Paryżu jest pięknie. Cieszę się, że mogę ubierać się tak, jak mi się podoba. Rozwinąć skrzydła swojej wyobraźni i kreatywności. Nikt mnie nie strofuje, nie mówi „mniej, mniej, zdejmij to!". Mogę być sobą, bo oryginalność jest w Paryżu bardzo pożądana. Będę przyjeżdżać tutaj częściej - mówi Doda.

Na paryskim Fashion Week pojawiło się sporo polskich gwiazd - m.in. Joanna Przetakiewicz, Maffashion czy Jessica Mercedes. Ale to Doda przyćmiła wszystkich! Potwierdzają to również zagraniczne media, które w swoich relacjach często wspominają o piosenkarce - m.in. francuska agencja IMAX Tree, która opisała jej stylizację z pokazu Stephane'a Rollanda! Brawo!

 

Zobacz: Doda bryluje na paryskim Fashion Week. Ale na lotnisku też zadała szyku. Ona kocha drogie marki!

 

Doda na Paryskim Fashion Weeku.

Doda w czarnej kreacji na Paryżu

 

Doda w sukience za 35 tys. złotych!

Doda w sukience za 35 tysięcy złotych
Instagram

Więcej na temat Doda
Przeładuj

Z kim Sylwia i Mikołaj utrzymują kontakt po "Love Island"?

zobacz 00:58