Agnieszka Sienkiewicz pierwszy raz na salonach po ślubie Agnieszka Sienkiewicz po ślubie na salonach Agnieszka Sienkiewicz pierścionek zaręczynowy Agnieszka Sienkiewicz na salonach po ślubie Agnieszka Sienkiewicz obrączka
Agnieszka Sienkiewicz pierwszy raz na salonach po ślubie
Eastnews/ONS
1/9
Agnieszka Sienkiewicz pierwszy raz na salonach po ślubie
Eastnews/ONS

Agnieszka Sienkiewicz na pokazie marki TOMAOTOMO Tomasza Olejniczaka. To pierwsze wyjście na salony aktorki znanej z serialu "Przyjaciółki" od jej ślubu, który odbył się pod koniec maja. Agnieszce udało się ukryć ceremonię w tajemnicy przed mediami, bo do mediów nie przeciekły zdjęcia Pary Młodej. Gwiazda kilka dni po uroczystości potwierdziła plotki o ślubie i przy okazji ogłosiła, że teraz będzie nosić nazwisko dwuczłonowe. 

 

Kochani!!!! Z ogromną radością chciałabym Was poinformować ze od kilku dni mam przyjemność bycia Żona, wbrew rożnym spekulacjom jakie pojawiają się w mediach na ten temat, uroczystość miała charakter kameralny, w gronie rodziny i przyjaciół. Ogromnie się ciesze ze udało się nam zachować intymność i prywatność w tym dniu Niestety @kurdejszatan na imprezie się nie bawiła drodzy dziennikarze gdyż najzwyczajniej w świecie - nawet się nie znamy, gratuluje rzetelności i sztuki dedukcji Baśka!!! Pozdrawiam ciepło i mam nadzieje ze bawiłaś się dobrze gdzie indziej pozdrawiam Was ciepło i życzę spokojnej nocy Agnieszka Sienkiewicz - Gauer (pisownia oryginalna)- napisała aktorka na swoim profilu.

 

Kim jest ukochany Agnieszki Sienkiewicz? Mikołaj Gauer pochodzi z Łodzi i nie jest związany z show-biznesem, co bardzo cieszy Agnieszkę. Jej ukochany jest właścicielem kilku aptek. Para wspólnie wychowuje córkę Zosię, która przyszła na świat 6 kwietnia 2016. 

Jak na pokazie mody wyglądała Agnieszka Sienkiewicz? Czy pochwaliła się obrączką? Zobaczcie zdjęcia!

 

2/9
Agnieszka Sienkiewicz po ślubie na salonach
Eastnews
3/9
Agnieszka Sienkiewicz pierścionek zaręczynowy
Eastnews
4/9
Agnieszka Sienkiewicz na salonach po ślubie
Eastnews
5/9
Agnieszka Sienkiewicz obrączka
Eastnews
6/9
Agnieszka Sienkiewicz pozuje do zdjęć w bluzce w paski i czerwonej mini
ONS
7/9
Agnieszka Sienkiewicz na pokazie Tomasza Olejniczaka
Eastnews
8/9
Agnieszka Sienkiewicz w czerwonej mini na pokazie mody
Eastnews
9/9
Agnieszka Sienkiewicz pozuje do zdjęć na pokazie mody
ONS
Więcej na temat Agnieszka Sienkiewicz