Michał Szpak na premierze płyty Prince'a Michał Szpak i Sarsa na premierze płyty Prince'a Patricia Kazadi jako blondynka, Maja Sablewska i Piotr Czaykowski na premierze płyty Prince'a Zofia Zborowska i Andrzej Wrona na pierwszej imprezie po zaręczynach
Michał Szpak na premierze płyty Prince'a
EastNews

Michał Szpak, Maja Sablewska, Sarsa i inne gwiazdy pojawiły się na odsłuchu najnowszej płyty Prince'a - "Originals" - na platformie TIDAL - z piosenkami, które napisał dla innych artystów. Na albumie znajdziemy oryginalne wykonania - m.in. wielki hit "Nothing Compares 2 U". 

Kto pojawił się na imprezie? I dlaczego Michał Szpak znów wszystkich przyćmił? Zobacz! 

1/4
Michał Szpak na premierze płyty Prince'a
EastNews

Michał Szpak poprowadził spotkanie, przywitał gości i opowiedział o fascynacji nieżyjącym już artystą, który miał na niego ogromny wpływ. Widać to także w odważnych stylizacjach polskiego artysty, który nie boi się prześwitów, błyszczących materiałów i eklektyzmu. Podobnie jak sam wielki Prince! 

2/4
Michał Szpak i Sarsa na premierze płyty Prince'a
EastNews

Na imprezie spędzał czas głównie z Sarsą, która wyglądała tego dnia zjawiskowo! Czyżby planowali wspólny duet? To byłoby coś!

3/4
Patricia Kazadi jako blondynka, Maja Sablewska i Piotr Czaykowski na premierze płyty Prince'a
EastNews

Fanką Prince'a okazała się również Patricia Kazadi, która diametralnie zmieniła fryzurę. Gwiazda pożegnała się z burzą czarnych loków na rzecz blond krótkich włosów! Na imprezie nie zabrało również przyjaciół - Mai Sablewskiej i Piotra Czaykowskiego.

4/4
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona na pierwszej imprezie po zaręczynach
mat. prasowe

Prawdziwą sensacją było pojawienie się Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony, którzy wrócili z rajskich wakacji opaleni i szczęśliwi - są bowiem zaręczeni! Teraz wszyscy czekamy na ich ślub!