Medical Clinic Podhale

Marzysz o udoskonaleniu swojego wyglądu? Zobacz, co prezentuje Medical Clinic Podhale!

Medical Clinic Podhale

W dniach 20-21 września 2018 r. odbył się wyjazd prasowy do Medical Clinic Podhale – nowoczesnej kliniki medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, rehabilitacji i stomatologii, leżącej u samego podnóża Tatr.

 

Podczas dwudniowej wizyty dziennikarki z wiodących kobiecych tytułów prasowych miały okazję zapoznać się z bogatą ofertą Medical Clinic Podhale – jednej z najnowocześniejszych klinik nie tylko na Podhalu, ale w całej Polsce. Gości powitali właściciele: Anna Przygodzka-Szczepaniak, prezes kliniki, oraz Michał Szczepaniak, stomatolog.

 

Opowiedzieli oni o niezwykle bogatej ofercie kliniki, która w duchu holistycznego podejścia do pacjenta łączy kilka dziedzin, oferując zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, chirurgii plastycznej, ginekologii estetycznej, a także stomatologii, implantologii, ortodoncji czy rehabilitacji, działają też tutaj poradnie specjalistyczne. Klinika stawia na nowoczesne technologie i sprawdzone metody, a także doświadczony i wyspecjalizowany zespół.

 

RTV, AGD i elektronika w najlepszych cenach! Sprawdź ofertę na Neonet kody rabatowe.

 

To miejsce z misją i z wizją. W klinice przyjmują m.in. wybitni chirurdzy plastycy: dr n. med. Zbigniew Giedrojć Juraha oraz dr n. med. Mateusz Zachara, a pacjentki przyjeżdżają na Podhale nie tylko znad morza, ale też z zagranicy. Klinikę kochają też gwiazdy, w tym jej ambasadorka, rodowita nowotarżanka – aktorka Joanna Kuberska, która była gościem specjalnym podczas spotkania. Dziennikarki miały okazję poczuć na własnej skórze, co swoim pacjentom oferuje Medical Clinic Podhale, poddając się indywidualnie dobranym zabiegom. Intensywny pobyt uświetniła uroczysta kolacja.

 

Medical Clinic Podhale

 

Medical Clinic Podhale

Więcej na temat Party - Medycyna estetyczna
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08