Gwiazdy na otwarciu siłowni EXUMA GYM Piotr Stramowski na otwarciu siłowni EXUMA GYM Maja Sablewska na otwarciu siłowni EXUMA GYM Piotr Stramowski na otwarciu siłowni EXUMA GYM Osi Ugonoh na otwarciu siłowni EXUMA GYM
Gwiazdy na otwarciu siłowni EXUMA GYM
AKPA
1/13
Gwiazdy na otwarciu siłowni EXUMA GYM
AKPA

Nowe miejsce na mapie Warszawy, w którym możecie spotkać gwiazdy! 

9 listopada w Warszawie odbyło się oficjalne otwarcie nowego luksusowego klubu fitness EXUMA GYM. W trakcie Open Day dziennikarze mogli wybrać się na trening prowadzony gościnnie przez Dawida Wolińskiego, skorzystać z porad trenerów personalnych, którzy tego dnia doradzali jak w najszybszy oraz bezpieczny sposób doprowadzić swoje ciało do upragnionych efektów, a także odwiedzić strefę super foods Think Love Jucies. Podczas dnia otwartego można było także zapoznać się z filozofią siłowni oraz sprawdzić jej designerskie wnętrze z wyjątkowym i unikalnym widokiem na stadion narodowy i Wisłę. 

Wieczorem podczas Cocktail Party o muzyczne wrażenia gości zadbali Mazolewski i Kędzierski DJ Live Act, natomiast o dobre nastroje barmani Remy Martin, którzy zaserwowali flagowe drinki francuskiej marki: Remy Ginger oraz Side Car. 

Na otwarciu nie zabrakło również znanych i cenionych gwiazd w tym m.in. Natalii Siwiec, Mai Sablewskiej, Piotra Stramowskiego, Dawida Wolińskiego, Roberta Kupisza, Michała Piróga, Wojciecha Mazolewskiego, Piotra Kędzierskiego i wielu innych. Zobaczcie zdjęcia z otwarcia w naszej galerii!

2/13
Piotr Stramowski na otwarciu siłowni EXUMA GYM
AKPA

EXUMA GYM to najbardziej luksusowy klub fitness w Warszawie, otwarty z końcem września 2017 roku. Siłownia mieści się w przestrzeni budynku The Tides, znajdującym się nad samym brzegiem Wisły. Wyjątkowa lokalizacja zapewnia widok na rzekę oraz Stadion Narodowy. Powierzchnia dwupoziomowego klubu wynosi blisko 1500 m2, a jej aranżacja nawiązuje do najnowszych trendów w designie, co dodatkowo wpływa na nietuzinkowość oraz ekskluzywność miejsca.

EXUMA GYM gwarantuje swoim gościom najwyższą jakość świadczonych usług.

Znajdziemy tu  światowej renomy sprzęty fitness marki Life Fitness oraz Hammer Strenght, które zostały zaprojektowane oraz wyprodukowane na specjalne zamówienie Exuma Gym. Klub zapewnia także doskonale wykwalifikowaną kadrę trenerską oraz profesjonalną obsługę. Znajdziemy w nim kilka sekcji, w tym m.in. strefy cardio, spinning, maszyn siłowych i wolnych ciężarów, funkcjonalną, fitness oraz wellness, a także recepcję i gabinet fizjoterapeutyczny.

Z myślą o wszystkich członkach EXUMA GY, została także stworzona wydzielona strefa relaksu, w której można odpocząć w komfortowych warunkach. W klubie znajduje się autorski Fit-bar serwujący świeżo wyciskane soki oraz zdrowe przekąski. Goście mają także do swojej dyspozycji saunę suchą, serwis ręczników oraz prywatny parking.

Exuma Gym jest otwarta od poniedziałku do piątku w g. 6.00 – 23.00, a w weekendy w g. 8.00 – 22.00.

3/13
Maja Sablewska na otwarciu siłowni EXUMA GYM
AKPA
4/13
Piotr Stramowski na otwarciu siłowni EXUMA GYM
AKPA
5/13
Osi Ugonoh na otwarciu siłowni EXUMA GYM
AKPA
6/13
Michał Piróg na otwarciu siłowni EXUMA GYM
AKPA
7/13
Natalia Siwiec na otwarciu siłowni EXUMA GYM
AKPA
8/13
Natalia Siwiec na otwarciu siłowni EXUMA GYM
AKPA
9/13
Wojciech Mazolewski  na otwarciu siłowni EXUMA GYM
AKPA
10/13
Piotr Kędzierski na otwarciu siłowni EXUMA GYM
AKPA
11/13
Dawid Woliński na otwarciu siłowni EXUMA GYM
AKPA
12/13
Dawid Woliński na otwarciu siłowni EXUMA GYM
AKPA
13/13
Dawid Woliński na otwarciu siłowni EXUMA GYM
AKPA