Magda Gessler i Robert Makłowicz na ramówce TVN Magda Gessler i Robert Makłowicz na ramówce TVN Magda Gessler i Robert Makłowicz na ramówce TVN Mateusz Gessler i Robert Makłowicz na ramówce TVN Magda Gessler na ramówce TVN
Magda Gessler i Robert Makłowicz na ramówce TVN
1/5
Magda Gessler i Robert Makłowicz na ramówce TVN

Na jesiennej ramówce TVN nie mogło zabraknąć Magdy Gessler, gwiazdy programu "MasterChef". Ale restauratorka na scenie pojawiła się dwa razy! Za drugim towarzyszyła... Robertowi Makłowiczowi, który po tym jak stracił pracę w TVP, znalazł zajęcie w kanale tematycznym TVN - "Food Network".

Zobacz: POJEDYNEK prowadzących "Dzień dobry TVN"! Odważna Kalczyńska vs. Rusin w maxi sukienkach na prezentacji ramówki! Która lepiej? 

Ponadto, Magda Gessler na tym samym kanale poprowadzi program "Sexy Kuchnia Magdy Gessler". W show zaprezentuje własne pomysły na dania kuchni polskiej i światowej. Będzie również dzielić się z widzami ciekawostkami i anegdotami z różnych części świata.

Zobacz: Jest spot jesiennej ramówki TVN! Gwiazdy na wielkiej imprezie. Tańczące Gessler i świecąca Kożuchowska to hit! WIDEO

Na konferencji Magda i Robert wzbudzili największy aplauz innych gwiazd oraz zebranej publiczności! A jaki program poprowadzi Makłowicz?

Zobacz: Nie uwierzycie! Zamiast designerskich szpilek Kożuchowska założyła te sandałki od polskiej marki

2/5
Magda Gessler i Robert Makłowicz na ramówce TVN
East News

W listopadzie na antenie Food Network zadebiutuje program "Makłowicz w Drodze". 

W każdym odcinku krakowski krytyk dzieli się z widzami swoją bogatą wiedzą, a także degustuje i prezentuje regionalne przysmaki. Makłowicz odkrywa lokalne tradycje i miejscowe specjały. - czytamy w katalogu prasowym TVN. 

3/5
Magda Gessler i Robert Makłowicz na ramówce TVN

Magda Gessler i Robert Makłowicz na konferencji TVN prezentowali się bardzo oryginalnie! 

4/5
Mateusz Gessler i Robert Makłowicz na ramówce TVN

Będziecie oglądać ich programy! 

5/5
Magda Gessler na ramówce TVN
Więcej na temat Magda Gessler Robert Makłowicz