Sylwia Przybysz Jan Dąbrowski Anna Lewandowska
East News

Anna Lewandowska, Joanna Przetakiewicz, Maffashion, Magda Bereda i wiele innych gwiazd internetu uczestniczyło w imprezie See Bloggers 2019 w Łodzi. Wieczorem odbyła się uroczysta gala #Hashtagi Roku podczas której twórcy internetowi zostali nagrodzeni za swoją działalność, wyróżniającą się w sieci oraz za kreowanie oryginalnych treści. 

Jedną z laureatek była Anna Lewandowska, która zachwyciła elegancką stylizacją. Zobaczcie, jak prezentowały się pozostałe gwiazdy i blogerzy! 

Zobacz także: Lewandowska, Węgiel, Bereda i inni na imprezie dla największych gwiazd sieci! Kto wypadł najlepiej?

1/9
Anna Lewandowska
East News

Anna Lewandowska była jedną z głównych gwiazd na gali. Trenerka na swoim Instagramie zgromadziła już ponad 2 miliony obserwujących i nagroda, którą odebrała jest w pełni zasłużona. Gwiazda motywuje wiele kobiet i promuje zdrowy styl życia. Podczas wieczornej imprezy Anna Lewandowska postawiła na total look w czerni. Trzeba przyznać, że wyglądała bardzo elegancko. Prawda?

2/9
Agnieszka Hyży
East News

Kolejną gwiazdą, która wybrała się na imprezę See Bloggers 2019 w Łodzi była Agnieszka Hyży. Dziennikarka postawiła tym razem na kolor i wybrała różową sukienkę w stylu marynarki marki Sugarfree. Model Aprilia, który ma na sobie gwiazda kosztuje 399 zł. 

3/9
Fit Lovers Sylwia Przybysz Jan Dąbrowski

Na imprezie dla twórców internetowych nie mogło zabraknąć Pameli Stefanowicz i Mateusza Janusza czyli  Fit Lovers. Energetyczny duet na Instagramie zebrał już ponad 1,5 miliona obserwujących.

Kolejnymi gwiazdami See Bloggers 2019 w Łodzi byli: Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski. Oboje cieszą się ogromną popularnością w Internecie i w tak młodym wieku mają ogromne rzesze fanów. Wokalistka zgromadziła na Instagramie ponad 1,1 miliona obserwatorów, a Jan aż 1,4 miliona! Piosenkarka tym razem pojawiła się w mocnym garniturze ze spodniami z wysoką talią, do których wybrała krótki czarny top.  To bez wątpienia jest świetna stylizacja!

4/9
Lara Gessler
ONS.pl

Lara Gessler postawiła na drapieżny look! Satynowa koszulka i spódnica w panterkę to idealna stylizacja na wieczór. Trzeba przyznać, że kulinarna gwiazda wyróżniała się tym zestawem!

5/9
Maffashion
ONS.pl

Z kolei Maffashion postawiła na róż i falbany. W tak "cukierkowym" wydaniu rzadko mamy okazję ją zobaczyć. Jedna z najpopularniejszych blogerek w naszym kraju również odebrała statuetkę. Nic w tym dziwnego w końcu na Instagramie obserwuje ją aż 1,2 miliona fanów. 

6/9
Magda Bereda Angelika Mucha
East News

Obecne na gali #Hashtagi Roku Magda Bereda i Angelika Mucha postawiły na wieczorowe stylizacje w ciemnych kolorach. Obie wybrały seksowne sukienki o długości mini.

7/9
Renata Kaczoruk
ONS.pl

Z kolei Renata Kaczoruk jako jedna z nielicznych osób obecnych na gali postawiła na długość maxi. Modelka wybrała suknię z dosyć odważną górą, która eksponowała jej biust!

8/9
Marcela Leszczak Michał Koterski
ONS.pl

Jednymi z gości na imprezie byli również Marcela Leszczak i Michał Koterski. Para rzadko pojawia się na tego typu imprezach, ale od czasu udziału aktora w programie "Agent-Gwiazdy" oboje częściej bywają na czerwonym dywanie. 

9/9
Joanna Przetakiewicz Rinke Rooyens
ONS.pl

Na imprezie nie mogło zabraknąć również Joanny Przetakiewicz, która promuje od niedawna akację "Era nowych kobiet" i bardzo aktywnie działa w mediach społecznościowych. 

Kto wyglądał najlepiej?