Michał Szpak, Doda, Ewa Chodakowska, Justyna Steczkowska Doda Michał Szpak na urodzinach Party i Party.pl Karolina Korwin-Piotrowska na urodzinowej imprezie Party i Party.pl Wiola Arlak
Michał Szpak, Doda, Ewa Chodakowska, Justyna Steczkowska
ONS
1/11
Michał Szpak, Doda, Ewa Chodakowska, Justyna Steczkowska
ONS

 

Za nami urodzinowa impreza magazynu "Party" i Party.pl! Z okazji dziecięciu lat istnienia magazynu i dwóch lat pracy portalu internetowego, w którym najważniejsze są gwiazdy, zaprosiliśmy naszych Czytelników do głosowania w plebiscytach. Głosy można było oddawać przez sms-y oraz drogą internetową. Podczas wielkiej urodzinowej gali, która odbyła się w 19 października, rozdano nagrody dla zwycięzców. Nie zabrakło emocji i... zaskoczeń! 

 

Zobacz też: Niezwykłe urodziny "Party"! Bajkowa Steczkowska, Szpak zmienił fryzurę! Musicie też zobaczyć suknię Ewy Chodakowskiej...

 

Kto został Gwiazdą Dekady, Inspiracją Dekady oraz zdobył nagrodę za Serial Dekady? Zobacz galerię laureatów urodzinowych plebiscytów "Party" i Party.pl!

 

Polecamy: Poruszający apel Karoliny Korwin-Piotrowskiej do gwiazd na urodzinach Party: "Jesteście generałami internetowych armii"!

2/11
Doda
ONS

 

Doda zdobyła tytuł w plebiscycie na Gwiazdę Dziesięciolecia. Artystka osobiście odebrała nagrodę i uświetniła naszą urodzinową galę piękny występem. Zaśpiewała jednej z największych hitów Maryli Rodowicz "Niech żyje bal".

3/11
Michał Szpak na urodzinach Party i Party.pl
ONS

 

Michał Szpak został laureatem aż dwóch plebiscytów! Gwiazdor zwyciężył w kategorii "Odkrycie Dekady". Michał dał piękny występ oraz zaskoczył wszystkich swoją fryzurą. W prostych włosach wygląda świetnie!

4/11
Karolina Korwin-Piotrowska na urodzinowej imprezie Party i Party.pl
ONS

 

Karolina Korwin Piotrowska zwyciężyła w kategorii "Osobowość Mediów". Dziennikarka poruszyła swoją przemową, która na długo pozostanie nam w pamięci.

5/11
Wiola Arlak
ONS

 

Wiola Arlak i Bartek Kasprzykowski odebrali nagrodę dla "Serialu Dekady", którą otrzymała produkcja Telewizji Polskiej - "Ranczo".

6/11
Tomson, Baron
ONS

 

Tomson i Baron odebrali statuetkę dla "Show Dekady", którym został "The Voice of Poland".

7/11
Justyna Steczkowska
ONS

 

Justyna Steczkowska otrzymała zaszczytny tytuł "Ikony Stylu". W czasie urodzinowej gali magazynu "Party" i portalu Party.pl udowodniła, że zasłużenie. Gwiazda wyglądała zjawiskowo!

8/11
Laureaci plebiscytów z okazji 10-lecia magazynu Party
ONS.pl

 

W kategorii "Fenomen Dekady" wygrał Robert Biedroń, prezydent Słupska, który w plebiscycie pokonał samego Roberta Lewandowskiego! Nagrodę za laureata odebrał jego partner - Krzysztof Śmiszek. Na zdjęciu grupowym, to ten przystojniak w kraciastej marynarce. ;)

9/11
Ewa Chodakowska
ONS

 

Ewa Chodakowska w pełni zasłużenie zwyciężyła w plebiscycie na "Inspirację Dekady". To właśnie ta charyzmatyczna trenerka sprawiła, że Polki podniosły się z kanap i zaczęły dbać o zdrowie. Brawo!

10/11
Jerzy Owsiak
East News

 

W kategorii "Wielkie Serce" wygrał Jurek Owsiak! Organizator Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie mógł być z nami tego wieczoru. Nagrał specjalne wideo z podziękowaniami za oddane na niego głosy.

11/11
Ewa Farna na zakończeniu lata z Polsatem

 

W plebiscycie na "Przebój Dekady" wygrała Ewa Farna z piosenką "Cicho". Artystka nie mogła odebrać nagrody osobiście. Przygotowała dla fanów filmik z podziękowaniami. Ale nic straconego! Ewa Farna ma się pojawić w naszej redakcji, by zabrać statuetkę.