Michał Szpak w spodniach w kratkę, Agnieszka Chylińska w czarnej koszulce
/East News

Piąta edycja Polsat Superhit Festiwal zbliża się wielkimi krokami! Już za kilka tygodni w Operze Leśnej w Sopocie odbędzie się wielkie muzyczne wydarzenie, podczas którego wystąpi plejada największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Jak informuje portal wirtualnemedia.pl festiwal ruszy w piątek 24 maja i skończy się w niedzielę, 26 maja. Które gwiazdy zaśpiewają podczas piątej edycji imprezy? Portal zdradza, że na scenie z pewnością zobaczymy Agnieszkę Chylińską i Michała Szpaka. Kogo jeszcze? Lista wykonawców jest naprawdę długa! 

Zobaczcie, które gwiazdy wystąpią na Polsat Superhit Festiwal! 

1/4
Maryla Rodowicz
East News

Pierwszego dnia festiwalu (piątek 24 maja) odbędzie się koncert platynowy. Jak informuje portal wirtualnemedia.pl na scenie wystąpią wówczas: Maryla Rodowicz, Michał Szpak, Maciej Maleńczuk, Tulia, Varius Manx, Kasia Stankiewicz, Dżem, Boys, IRA oraz B.R.O.

 

2/4
Agnieszka Chylińska na policji
Eastnews

Na piątek zaplanowany jest również urodzinowy koncert Agnieszki Chylińskiej oraz koncert z okazji 10-lecia Kamila Bednarka. 

 

3/4
Grzegorz Hyży
Instagram

W sobotę odbędzie się koncert radiowy hit roku. Podczas drugiego dnia imprezy na scenie wystąpią m.in.: Grzegorz Hyży, Ania Dąbrowska, zespół Enej, Margaret, Marta Gałuszewska, Paweł Domagała, Sławomir, Sarsa czy Mrozu. 

Kto będzie gwiazdą wieczoru? 

4/4
Zenek Martyniuk pod siedzibą TVP

Gwiazdą sobotniego festiwalu będzie Zenek Martyniuk! Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl król disco polo wystąpi podczas koncertu "Wierzę w miłość". 

Trzeci dzień festiwalu, jak co roku, będzie poświęcony kabaretom. Na scenie wystąpią m.in. Kabaret Ani Mru Mru, Jerzy Kryszak, Marcin Daniec, Kabaret Neo-Nówka oraz Piotr Bałtroczyk. 

Wybieracie się na tegoroczny Polsat Superhit Festiwal?