Tomasz Barański, Klaudia Halejcio Tomasz Barański, Klaudia Halejcio Tomasz Barański, Klaudia Halejcio Tomasz Barański, Klaudia Halejcio Tomasz Barański, Klaudia Halejcio
Tomasz Barański, Klaudia Halejcio
ONS
1/6
Tomasz Barański, Klaudia Halejcio
ONS

Wczorajsza impreza "Róże Gali 2015" przyciągnęła całą plejadę gwiazd! Wśród nich nie zabrakło zakochanych Klaudii Halejcio i Tomasza Barańskiego. Aktorka pięknie zaprezentowała się w czarnej, wieczorowej sukni, a Tomasz w garniturze w tym samym kolorze. Para błyszczała na czerwonym dywanie, nie szczędząc sobie czułych gestów. Kto wie, być może ich związek to coś naprawdę poważnego, a za jakiś czas doczekamy się informacji o zaręczynach. Tomasz Barański nie wyklucza takiej możliwości:

Aktualnie tego nie potrzebuję. Jeśli jednak moja partnerka będzie o tym marzyła, to czemu nie. Ciekawe, co na to Klaudia? - powiedział w rozmowie z "Faktem".

Uważacie, że byłaby z nich ładna para małżeńska? ;)

3/6
Tomasz Barański, Klaudia Halejcio
ONS

Klaudia Halejcio i Tomasz Barański na początku ukrywali swoją miłość, lecz od jakiegoś czasu mówią o swoim związku otwarcie.

5/6
Tomasz Barański, Klaudia Halejcio
ONS

I nic dziwnego! Tylko na nich spójrzcie! Klaudia Halejcio i Tomasz Barański to jedna z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie.

6/6
Klaudia Halejcio w czarnej sukni
ONS

Klaudia Halejcio zachwyca urodą i talentem. Wielu wróży jej wielką karierę!