Katarzyna Cichopek w kombinezonie w kwiaty Katarzyna Cichopek w kombinezonie z odkrytymi plecami Katarzyna Cichopek w koku Czarna kopertówka w dłoniach Załęcka, Błażejczyk, Aldona Wleklak, Cichopek, Jeżowska na imprezie z okazji 10-lecia agencji PR
Katarzyna Cichopek w kombinezonie w kwiaty
1/5
Katarzyna Cichopek w kombinezonie w kwiaty

Katarzyna Cichopek jak Japonka na urodzinach agencji PR-owej Dobre Media! Aktorka zmienia wizerunek, co naszym zdaniem wychodzi jej na dobre. Podczas 10. urodzin agencji, które odbyły się w środę w centrum Warszawy Katarzyna Cichopek pojawiła się w kwiatowym kombinezonie w stylu lat 70. Pazura dodała czarna, skórzana ramoneska, którą gwiazda często wybiera na różne wydarzenia. Cichopek ewidentnie zainspirowała się stylem, jaki popularny jest w kraju "kwitnącej wiśni", co podkreśliła charakterystycznym koczkiem i grzywką.

Katarzyna Cichopek pod koniec wieczoru wprowadziła tort, ku uciesze wszystkich gości. Poza nią pojawiły się między innymi takie gwiazdy jak Majka Jeżowska, Danuta Błażejczyk czy Anna Jurksztowicz, które śpiewały swoje przeboje. A jak Wam podoba się look Kasi?

 

Zobacz: Kasia Cichopek w zupełnie nowej fryzurze na Balu Dziennikarzy! W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy.

2/5
Katarzyna Cichopek w kombinezonie z odkrytymi plecami
3/5
Katarzyna Cichopek w koku
4/5
Czarna kopertówka w dłoniach
5/5
Załęcka, Błażejczyk, Aldona Wleklak, Cichopek, Jeżowska na imprezie z okazji 10-lecia agencji PR
Więcej na temat Katarzyna Cichopek