Karolina Szostak w czarnej sukience
Instagram

Która gwiazda tak stroi się na Bal Dziennikarzy? Wybrała suknię od Łukasza Jemioła

Karolina Szostak w czarnej sukience
Instagram

W czarnej koronkowej i powłóczystej sukni od Łukasza Jemioła na Charytatywnym Balu Dziennikarzy pojawi się Karolina Szostak! Łukasz Jemioł wrzucił zdjęcie z przymiarek Szostak, ale nie zdradzając, że to ona. Zastanawialiśmy się, czy to nie przypadkiem Monika Olejnik. Ale kobieca figura naprowadziła nas na trop dziennikarki Polsatu.

 

Karolina Szostak w sukni od Jemioła
Instagram

 

Wcześniej swoją sukienkę na Bal Dziennikarzy pokazywała Ola Ciupa, która pojawi się dziś wieczorem (23 stycznia) w zielonej kreacji od Violi Piekut. Szostak już od samego rana ostro przygotowuje się na bal, zaczęła od dentysty. Dziennikarka nie wstydziła się i pokazała, że zadbać trzeba o wszystko. Nie tylko o kreację.

 

Karolina Szostak u dentysty
Instagram

 

Bal Dziennikarzy w Auli Dużej Politechniki Warszawskiej poprowadzi trójka lubianych prezenterów z trzech stacji TVN, Polsat i TVP czyli - Marcin Prokop, Krzysztof Ibisz i Grażyna Torbicka. Dochód z balu przeznaczony zostanie dla podopiecznych Fundacji „Dorastaj z Nami” wspierającej osierocone dzieci funkcjonariuszy publicznych, Fundacji „Po Drugie” otaczającej opieką młodzież zagrożoną wykluczeniem społecznym, Fundacji Polsat i Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Jak co roku dziennikarze bawią się i szaleją na parkiecie. Co wydarzy się w tym zobaczycie śledźcie u nas na Party.pl, będą relacje na żywo i najświeższe newsy!

 

Ostatnio na ważne imprezy Karolina Szostak często wybiera kreacje od Łukasza Jemioła. Na Doskonałościach Mody wybrała czarno-welurową sukienkę od Jemioła.

Karolina Szostak na imprezie Doskonałość Mody Twojego Stylu
ONS

Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26