Iwona Węgrowska z partnerem
Eastnews

Iwona Węgrowska pierwszy raz na salonach z nowym partnerem! W BARDZO krótkiej mini

Iwona Węgrowska z partnerem
Eastnews

Iwona Węgrowska w lipcu urodziła córeczkę Lilianę, której ojcem jest jej nowy chłopak Maciej. Gwiazda długo ukrywała przed mediami swojego partnera, ale w końcu zdecydowała się pokazać z nim publicznie. Para przyszła razem na galę  Polsat Boxing Night w Łodzi. Cały czas trzymali się za ręce i przytulali. Na wspólne zdjęcia na “ściance” jednak się nie zdecydowali. Iwona ubrana w mini (napawdę krótką - mieliśmy wątpliwości, czy nie jest to po prostu sweter) pozowała do zdjęć sama.

 

Iwona Węgrowska pozuje do zdjęć
Eastnews

 

Kim jest nowy partner Iwony? W jednym z wywiadów piosenkarka zdradziła, że jest młodszy od niej o rok i od razu spodobał się jej mamie oraz bratu. “To dobry człowiek o wspaniałym charakterze”, mówiła. Nie chciała jednak powiedzieć o nim nic więcej. Nie chce, żeby jej nowy związek był tak medialny, jak poprzedni.

 

Przypominamy, że w ubiegłym roku gwiazda rozwiodła się z Krzysztofem Madeyskim, a zaledwie dwa miesiące później ogłosiła, że ma nowego partnera i jest z nim w ciąży. Jej były mąż zaczął wtedy sugerować w mediach, że to on jest ojcem jej dziecka, ale Iwona szybko zaprzeczyła tym plotkom i podkreśliła, że znalazła w końcu wielką miłość i jest teraz szczęśliwa.

 
 
Iwona Węgrowska z partnerem na Polsat Boxing Night w Łodzi
Eastnews
 
Iwona Węgrowska w seksownej mini
Eastnews

Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08